9903 відвідувача онлайн

В Україні з’явилася професія "Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб"

ветеран

В Україні офіційно запровадили нову професію – "Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб". Відомості про неї уже внесли до Реєстру кваліфікацій.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив заступник Міністра у справах ветеранів України Максим Кушнір.

Цей професійний стандарт розроблено за ініціативи Мінветеранів з метою запровадження в Україні професійного супроводу ветеранів й ветеранок війни, членів їхніх сімей та родин загиблих воїнів – на шляху переходу від військової служби до цивільного життя.

"Всі потреби, що виникають у ветеранів та ветеранок в рамках переходу від військової служби до цивільного життя, повинні знаходити фахову підтримку та допомогу, яка може бути забезпечена саме таким фахівцем із супроводу. Насамперед мова йде про індивідуальний професійний супровід, спрямований на допомогу нашим Захисникам та Захисницям в отриманні ними, зокрема, реабілітаційних, психологічних, освітніх та інших послуг", – зазначив Кушнір.

Зокрема, такий фахівець надаватиме роз'яснення щодо можливостей, прав, гарантій, пільг, отримання публічних, соціальних, освітніх, реабілітаційних, психологічних та інших послуг. 

Нагадаємо, торік Мінветеранів ініціювало процедуру розроблення професійного стандарту за професією "Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб".

Топ коментарі
+6
Оце так "шоколадна" прохфесія!! Ці глисти, інакше їх називати не можна, вже приготувалися "допомагати" ветеранам, бо тим будуть платити гроші, треба обовязково допомогти, а самі ж вони не зможуть... ***, сюди ломануться усі аферисти і "воровкі на довєрії"
показати весь коментар
24.04.2024 19:40 Відповісти
+5
З бронню? Ще одна мутка для своїх.
показати весь коментар
24.04.2024 19:21 Відповісти
+3
Раніше у соцстраху були такі собі типу патронатних робітників. Вони могли і їжу привозити/готовити, купувати ліки, робити ін'єкції, ставити капельниці, робити всіляку хатню роботу, виконувати доручення - типу субсидії оформити, отримати засоби гігієни й т.і. гроші отримували від держави. Один такий робітник сам аирішував, скільки брати подопічних. Платили за кожного окремо.

А потім якась вумна зелень прикрила це! Подумали, що забагато платять. І до повномасштабного ще порізали квоти. Люди виїхали за кордон, на заробіики, бо всі з мед, або спеціалізованою освітою соцпрацівників.

Тепер зепадли очухались!!! Й подають те, що працювало, а вони поламали за свою ідею! І засіб піклювання..

Які ж вони нікчеми..
показати весь коментар
24.04.2024 19:29 Відповісти

Завантаження...