8583 відвідувача онлайн
3 200 11

Повітряні сили попереджають про загрозу: в Росії злетіло 4 бомбардувальники Ту-95МС

В РФ злетіло 4 бомбардувальники Ту-95МС

З російського аеродрому "Оленья" злетіло 4 стратегічні бомбардувальники Ту-95МС.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пишуть в телеграм-каналі Повітряних сил ЗСУ.

"Зафіксовано виліт 4-х стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з аеродрому "Оленья". Про зміну обстановки повідомимо додатково!" - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+10
Да раздолбайте уже наконец этот аэродром "Баранья" !
показати весь коментар
30.05.2024 00:58 Відповісти
+9
Путин, сдохни !
показати весь коментар
30.05.2024 00:52 Відповісти
+7
Щоб вони ніколи вже не повернулись на свої аеродроми!…
показати весь коментар
30.05.2024 01:55 Відповісти

Завантаження...