9354 відвідувача онлайн
8 679 24

Путін панікує, - Рютте про "мирний план" РФ

Рютте прокоментував мирні пропозиції Путіна

Російський диктатор Володимир Путін своїми божевільними так званими "мирними" пропозиціями показав, що насправді панікує.

Про це Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте сказав журналістам на полях саміту в Швейцарії, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське".

Він зазначив, що весь процес щодо Саміту миру почався лише рік тому з 14-15 радників з національної безпеки, а наразі до нього залучена половина ООН на рівні лідерів країн.

"Я думаю, що він (Путін. - Ред.) має долучитися. Потяг не рушить без Росії. Але спершу - ця зустріч", - сказав Рютте.

На запитання, як змусити Путіна долучитися до Саміту миру, організованого Україною, Рютте відповів: "Досягнувши успіху тут. Очевидно, оскільки він вийшов з цією божевільною пропозицією вчора, це показує нам, що він панікує". 

Нагадаємо, днями російський диктатор Володимир Путін заявив, що Україна має повністю вивести свої війська з 4 окупованих областей для початку переговорів із РФ. Також він зазначив, що Захід має надати гарантії безпеки Росії негайно.

Топ коментарі
+19
Это Ху..ло больное существо, и решать с ним вопросы бесполезно, он на стадии сифилитика ленина, уже ничего не соображает, а его Ху..лята просто боятся это признать, да и некогда, доворовывать надо. Он бы ещё предложил вывести войска с Украины, вместе с населением. Срочно его в палату с Наполеоном и другими важными персонами.
показати весь коментар
16.06.2024 09:37 Відповісти
+14
Ніколи не можна недооцінювати ворога - де в того людоіда паніка?
показати весь коментар
16.06.2024 09:33 Відповісти
+13
пуйло ніколи не було одним тілом, це колективне пуйло. Хай там кілька голів, що гризуться з собою. башні кремля чи як завгодно - нема різниці. Але мене турбує якась яловість заходу. Де суд над ротенбергами чи абрамовичем. адже вони - одні із учасників. тих всіх учасників можна прощати частково лише для співпраці із слідством. Якщо вони не можуть впливати - говорити з генералами. Якщо всі ці негідники хочуть і далі нести колективну відповідальність як військові злочинці - вдарте їх по самому дорогому. Ну й по сім'ям якщо вони за кордоном перебувають. але перш за все заберіть у них все за кордоном, заберіть у них всі доходи всередині. Ви це можете.
фінанси абрамовича виросли під час військових злочинів кремля на Кавказі та в інших місцях. А те, що він віддав половину дружині при розлученні не означає, що ті гроші не замазані кров'ю невинних від злочинного кремлівського режиму.
показати весь коментар
16.06.2024 10:12 Відповісти

Завантаження...