Путін може застосувати тактичну ядерну зброю, якщо армія РФ буде розгромлена в Україні, - секретар РНБО Литвиненко

Російський диктатор Володимир Путін може віддати наказ про застосування тактичної ядерної зброї, якщо армія РФ зазнає поразки в Україні.
Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Литвиненко в інтерв'ю The Times, передає Цензор.НЕТ.
"Ми не можемо нічого виключати, якщо Росія опиниться на межі катастрофічної поразки", - зауважив Литвиненко, відповідаючи на запитання, чи існують обставини, за яких Путін може вдатися до використання тактичної ядерної зброї.
Така поразка, за його словами, може спровокувати розвал російської лінії фронту, дезертирство з армії та протести в Москві.
Секретер РНБО зазначив, що немає жодної ймовірності того, що Путін розгорне ядерну зброю, поки Росія має перевагу у війні.
Литвиненко вважає сумнівним, що Путін застосує стратегічну ядерну зброю, яка"майже напевно" спровокує третю світову війну, оскільки "він хоче жити".
Секретар РНБО додав, що поразка Росії на полі бою в Україні не призведе до автоматичного застосування Москвою ядерної зброї, оскільки Путін може спробувати переконати свій народ, що така поразка насправді є "перемогою".
Нагадаємо, за інформацією глави МЗС Польщі Радослава Сікорського, РФ може тримати в Калінінградській області близько 100 ядерних боєголовок.
Де знов дєрьмаківська шобла обісралась? Від чого хочуть відволікти? 🤔
Здалека заходять мразі зелені