8462 відвідувача онлайн
3 926 10

G7 застерегла Росію від використання ядерної зброї: Це матиме серйозні наслідки

Саміт G7 в Італії

Лідери "Групи семи" в спільній декларації за підсумками саміту в Італії попередили Росію про наслідки в разі застосування зброї масового знищення, зокрема ядерної.

Про це йдеться в спільній декларації лідерів G7, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

Учасники саміту висловили глибоку стурбованість "безвідповідальною ядерною риторикою та діями Росії, а також повідомленнями про дедалі частіше застосування нею хімічних речовин проти українських сил".

"Ми вкотре наголошуємо, що будь-яке застосування Росією хімічної, біологічної, радіологічної або ядерної зброї матиме серйозні наслідки", – підкреслюється в декларації.

Лідери "Групи семи" також стурбовані "непрозорим і прискореним розширенням ядерного арсеналу Китаю", а також розвитком ядерної програми та програм балістичних ракет Північної Кореї та Ірану.

У документі також підтверджується підтримка G7 Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ), із якого Росія вийшла минулого року.

"Ми закликаємо Росію продовжувати дотримуватися мораторію на ядерні випробування і відновити ратифікацію ДВЗЯВ. Ми також закликаємо Північну Корею не проводити жодних подальших ядерних випробувань, а також підписати і ратифікувати ДВЗЯВ", – зазначили глави держав G7.

Топ коментарі
+7
і що буде? пекельні санкції чи стурбованість ?
показати весь коментар
14.06.2024 21:55 Відповісти
+7
уничтожат кацапье в украине,не поймут с первого раза бриты ****** трайдентом,имхо из 3ки франция бритты америка,ставлю на англию что первой ****** по русне,у них из всех яйца самые крепкие
показати весь коментар
14.06.2024 22:00 Відповісти
+5
Буде ''ядрьоне занепокоєння''?
показати весь коментар
14.06.2024 21:58 Відповісти

Завантаження...