Китай не брав участі в Саміті миру й не коментуватиме його результати та підсумкове комюніке, - МЗС країни

Представник Китаю не був присутній на Глобальному саміті миру, який відбувся 15-16 червня у Швейцарії, тому Пекін не коментуватиме його результати й підсумкову заяву країн-учасниць саміту.
Про це на брифінгу заявив речник МЗС КНР Лінь Цзянь, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформу.
Зазначається, що у підсумковому комюніке йшлося про відновлення територіальної цілісності України як основи для будь-якої мирної угоди з Росією.
Китай не був присутній на цьому мирному саміті і не коментуватиме спільну заяву", - сказав Лінь у відповідь на прохання журналістів поділитися думками з приводу підсумкового документа саміту.
Він додав, що в українському питанні позиція Китаю залишається послідовною і чіткою (одним із її ключових пунктів є негайне припинення вогню і встановлення перемир’я, що відповідає прагненню Росії, – ред.).
Нагадаємо, що цими вихідними у Швейцарії відбувся Глобальний саміт миру. За підсумками дводенного заходу 80 країн та чотири організації підписали спільне комюніке.
Китай не брав участі у дводенній конференції.
Для того, щоб кацапів запрошувати до переговорів, в першу чергу, ті кацапи мають прийти до тями і зрозуміти, що їм потрібне лікування. Іншого варіанту, на жаль, тут нема, хіба повне знищення кацапстану.
А на рахунок Китаю, все значно простіше - Китай сам зацікавлений в цій війні, навіть дуже зацікавлений, щоб ослабити кацапію, посилити її залежність від китаю і, що важливо, отримати халявний доступ до ресурсів України. так що, де-факто, китай тут активний учасник війни.