8680 відвідувачів онлайн
2 908 33

Китай не брав участі в Саміті миру й не коментуватиме його результати та підсумкове комюніке, - МЗС країни

Китай не коментуватиме підсумки Саміту миру у Швейцарії

Представник Китаю не був присутній на Глобальному саміті миру, який відбувся 15-16 червня у Швейцарії, тому Пекін не коментуватиме його результати й підсумкову заяву країн-учасниць саміту.

Про це на брифінгу заявив речник МЗС КНР Лінь Цзянь, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформу.

Зазначається, що у підсумковому комюніке йшлося про відновлення територіальної цілісності України як основи для будь-якої мирної угоди з Росією.

Китай не був присутній на цьому мирному саміті і не коментуватиме спільну заяву", - сказав Лінь у відповідь на прохання журналістів поділитися думками з приводу підсумкового документа саміту.

Він додав, що в українському питанні позиція Китаю залишається послідовною і чіткою (одним із її ключових пунктів є негайне припинення вогню і встановлення перемир’я, що відповідає прагненню Росії, – ред.).

Нагадаємо, що цими вихідними у Швейцарії відбувся Глобальний саміт миру. За підсумками дводенного заходу 80 країн та чотири організації підписали спільне комюніке.

Китай не брав участі у дводенній конференції. 

Топ коментарі
+8
Гандони
показати весь коментар
17.06.2024 12:42 Відповісти
+8
Ну а в чому Китай не правий? Якщо робити платформи, які ведуть до мирних переговорів, то в будь-якому разі з кацапською присутністю. Якщо без, то жодного сенсу немає, є ООН, де можна щодня висловлювати занепокоєння з однаковим результатом
показати весь коментар
17.06.2024 12:43 Відповісти
+7
Лікарі проводять консиліум по лікуванню психічно-хворого придурка в його присутності і погоджують з ним курс лікування. Якось так виглядає твій висер.
Для того, щоб кацапів запрошувати до переговорів, в першу чергу, ті кацапи мають прийти до тями і зрозуміти, що їм потрібне лікування. Іншого варіанту, на жаль, тут нема, хіба повне знищення кацапстану.
А на рахунок Китаю, все значно простіше - Китай сам зацікавлений в цій війні, навіть дуже зацікавлений, щоб ослабити кацапію, посилити її залежність від китаю і, що важливо, отримати халявний доступ до ресурсів України. так що, де-факто, китай тут активний учасник війни.
показати весь коментар
17.06.2024 13:05 Відповісти

Завантаження...