8426 відвідувачів онлайн
5 524 43

34% українців підтримують закон про мобілізацію, - опитування КМІС

Скільки українців підтримують новий закон про мобілізацію

Серед громадян України немає вираженого ставлення до нового закону про мобілізацію.

Про це свідчить соціологічне дослідження КМІС, інформує Цензор.НЕТ.

За даними соціологів, це є наслідком розуміння, що країна потребує вдосконалення процедур рекрутингу, власних страхів та стурбованостей, а також того, що сам Закон охоплює різні сфери

Так, респондентів просили висловити згоду чи незгоду з твердженням "Я підтримую новий закон про мобілізацію".

34% респондентів погодилися (скоріше або повністю) з таким твердженням. Водночас 20% скоріше не погодилися, а 32% зовсім не погодилися (і ще 14% не відповіли на запитання).

У КМІС зазначили, що незгода з твердженням не є тотожною тому, що люди виступають проти (і тим більше не є свідченням ставлення до потреби самої мобілізації чи потреби давати відсіч ворогу). Безумовно, частина з тих, хто не згоден, є саме противниками. Водночас ще частина може не погоджуватися лише з окремими складовими Закону або мати стримане, нейтральне ставлення.

Топ коментарі
+27
"34% респондентів погодилися" - а вони його взагалі читали?
73% в 2019-му погодились мати кривляку зі сцени своїм президентом, але не можуть зараз навіть сказати що вони про нього знали і єдине, що вони одразу відповідають: "А шо ваш ПАрАшЕнкА лучше?"
Так можна отримати відповідь і на тупе питання: "Вам подобається темрява без сонця?" без згадування про те, що мова йде про...ніч.
показати весь коментар
17.06.2024 16:59 Відповісти
+26
Підтримують заброньовані, не підтримують ухилянти).
показати весь коментар
17.06.2024 16:53 Відповісти
+26
34% це ті хто диванні песіонери, інваліди 1 групи і ті держслужбовці які мають бронь. Всі українці розуміють необхідність мобілізації, але той варіант який протягли через ВР є злочном проти громадян України - воювати мають бідні до кінця війни, а багаті та чиновики матимуть бронь до кінця війни. Це несправедливо. Бідні не хочуть помирати за багатих корупціонерів, за покидьків мєнтовськеих і за землю яку тепер продають іноземцям які не воюють за неї... .
показати весь коментар
17.06.2024 17:01 Відповісти

Завантаження...