10207 відвідувачів онлайн

34% українців підтримують закон про мобілізацію, - опитування КМІС

Скільки українців підтримують новий закон про мобілізацію

Серед громадян України немає вираженого ставлення до нового закону про мобілізацію.

Про це свідчить соціологічне дослідження КМІС, інформує Цензор.НЕТ.

За даними соціологів, це є наслідком розуміння, що країна потребує вдосконалення процедур рекрутингу, власних страхів та стурбованостей, а також того, що сам Закон охоплює різні сфери

Так, респондентів просили висловити згоду чи незгоду з твердженням "Я підтримую новий закон про мобілізацію".

34% респондентів погодилися (скоріше або повністю) з таким твердженням. Водночас 20% скоріше не погодилися, а 32% зовсім не погодилися (і ще 14% не відповіли на запитання).

У КМІС зазначили, що незгода з твердженням не є тотожною тому, що люди виступають проти (і тим більше не є свідченням ставлення до потреби самої мобілізації чи потреби давати відсіч ворогу). Безумовно, частина з тих, хто не згоден, є саме противниками. Водночас ще частина може не погоджуватися лише з окремими складовими Закону або мати стримане, нейтральне ставлення.

Топ коментарі
+27
"34% респондентів погодилися" - а вони його взагалі читали?
73% в 2019-му погодились мати кривляку зі сцени своїм президентом, але не можуть зараз навіть сказати що вони про нього знали і єдине, що вони одразу відповідають: "А шо ваш ПАрАшЕнкА лучше?"
Так можна отримати відповідь і на тупе питання: "Вам подобається темрява без сонця?" без згадування про те, що мова йде про...ніч.
показати весь коментар
17.06.2024 16:59
+26
Підтримують заброньовані, не підтримують ухилянти).
показати весь коментар
17.06.2024 16:53
+26
34% це ті хто диванні песіонери, інваліди 1 групи і ті держслужбовці які мають бронь. Всі українці розуміють необхідність мобілізації, але той варіант який протягли через ВР є злочном проти громадян України - воювати мають бідні до кінця війни, а багаті та чиновики матимуть бронь до кінця війни. Це несправедливо. Бідні не хочуть помирати за багатих корупціонерів, за покидьків мєнтовськеих і за землю яку тепер продають іноземцям які не воюють за неї... .
показати весь коментар
17.06.2024 17:01
Коментувати
Сортувати:
Підтримують заброньовані, не підтримують ухилянти).
показати весь коментар
17.06.2024 16:53 Відповісти
Що логічно, незаброньований навряд чи стоятиме на відкритій місцевості і якісь анкети заповнюватиме. Інакше він одразу потрапить 34% схвалюючих на рівненському полігоні
показати весь коментар
17.06.2024 18:36 Відповісти
Ми йшли до нерозуміння необхідності мобілізації під час війни 30 років своєї Незалежності. Чи не так ?
https://durdom.in.ua/ru/main/photo/photo_id/89537.phtml

показати весь коментар
17.06.2024 20:05 Відповісти
34% потрапили під броню?
Не забагато?
показати весь коментар
17.06.2024 16:54 Відповісти
Чому? Опитування проводиться ж і серед жінок, і серед пенсіонерів, і серед тих, кому 25 нема...
показати весь коментар
17.06.2024 17:00 Відповісти
жінка або взагалі "не в темі" - їй пофіг.
або у неї чоловік "під бронею" чи "під сокирою".
з пенсіонерами аналогічно.
показати весь коментар
17.06.2024 17:05 Відповісти
Опрос производился в ВР и ОПе.
показати весь коментар
17.06.2024 17:45 Відповісти
Якби в опі, то було б 73% за...
показати весь коментар
17.06.2024 18:44 Відповісти
Опитування проводилось в приміщенні ТЦК. Працівники за, гості проти.
показати весь коментар
17.06.2024 16:58 Відповісти
Тут навіть підтасовувати опитування не стали, бо вже очевидно, що закон про мобілізацію просто провалився
показати весь коментар
17.06.2024 16:58 Відповісти
"34% респондентів погодилися" - а вони його взагалі читали?
73% в 2019-му погодились мати кривляку зі сцени своїм президентом, але не можуть зараз навіть сказати що вони про нього знали і єдине, що вони одразу відповідають: "А шо ваш ПАрАшЕнкА лучше?"
Так можна отримати відповідь і на тупе питання: "Вам подобається темрява без сонця?" без згадування про те, що мова йде про...ніч.
показати весь коментар
17.06.2024 16:59 Відповісти
Дійсно. Це ж величезна кількість пунктів. Від початку до кінця його прочтували одиниці. Як можна проводити опитування, розуміючи, що закон ніхто не читав?
показати весь коментар
17.06.2024 19:34 Відповісти
тцкуни і є "буряти'
показати весь коментар
17.06.2024 17:18 Відповісти
зараз вірогідність того що тебе завалить або покалічить тцкун на 99,9% вища ніж те що це зробить якийсь бурят.проси нехай вам методичку оновлять
показати весь коментар
17.06.2024 17:22 Відповісти
Ви не розрізняєте понять "Не погодились з мобілізацією" і "Не погодились з положеннями ЗАКОНУ про мобілізацію"? Не здається, що це "трошки" різні речі? Навчіться або читати уважніше, або думати головою
показати весь коментар
17.06.2024 17:25 Відповісти
34% це ті хто диванні песіонери, інваліди 1 групи і ті держслужбовці які мають бронь. Всі українці розуміють необхідність мобілізації, але той варіант який протягли через ВР є злочном проти громадян України - воювати мають бідні до кінця війни, а багаті та чиновики матимуть бронь до кінця війни. Це несправедливо. Бідні не хочуть помирати за багатих корупціонерів, за покидьків мєнтовськеих і за землю яку тепер продають іноземцям які не воюють за неї... .
показати весь коментар
17.06.2024 17:01 Відповісти
Маю думку, що було б цікавіше подивитися на зріз вік-стать, хто підтримує або ні. Було б багато цівахих фактів.
показати весь коментар
17.06.2024 17:06 Відповісти
Администрацию концлагеря такие мелочи не интересуют.
показати весь коментар
17.06.2024 17:12 Відповісти
Прикольно, дуже чорний гумор
показати весь коментар
17.06.2024 19:36 Відповісти
Або Мобілізаційні Заходи виконувати, для захисту України, або чекати перемоги рашистів, щоб у таборах ГУЛАГУ2 сидіти разом з сім'ями, на мордовії чи магадані…
Усе інше, то московські ЖДУНИ і зеленський з єрмаком та служками на параді за три дні …
Співпадіння…
показати весь коментар
17.06.2024 17:07 Відповісти
от і нехай ті що бояться таборів, або є кого (жінки і діти) або що (квартири, бізнес, паї, будинки і дачі) йдуть на фронт і там захищають, а не ховаються за спинами чужих дітей і онуків, яким не має за що проливати свою кров поки інщі сидять ву власних домах і переховуються... пристосуванці!!! мобілізацію треба проводити за земельним кадастром і базами БТІ, якщо не хоче захищати власне майно і добробут або втік то нехай бомжує як більщість населення по орендованих клопятнях))) в нас мільйони квартир і будинків з паями і в кожного є власник, хіба середних не можна набрати 200-300К м'яса)?
показати весь коментар
17.06.2024 17:15 Відповісти
А в Австрїі то які ждуни, чи це поцрїйоти? Коли форсіруєм Дунай?
показати весь коментар
17.06.2024 17:37 Відповісти
Не рви серце, за собою дивися! Ти ж Патріот, чи від орків, - погавкати!!??
показати весь коментар
17.06.2024 17:57 Відповісти
Та я не гавкаю, я в себе дома, в Україні, гавкають імпортні поцрейоти - ухилянти. Дивись уважно за австріяками
показати весь коментар
17.06.2024 20:00 Відповісти
Щож ти так завівся, як московіт на ярмарці, ти ж поцрейот?!
Тримай себе у руках! Українці, так себе негідно, не ведуть! Буть чемним та вихованим! Ну, то з Богом
показати весь коментар
17.06.2024 20:25 Відповісти
хавало завали
показати весь коментар
17.06.2024 21:54 Відповісти
Он, як набігло убогих московитів…
За живе зраділа правда! Так вони, з завалами, і животіють з часів совдепії… Таких, на АнтиМайдан, ригоАНАЛИ за 200-300 грн привозили до Києва, ще й заробляли на них ! Тому, отой Кушнарьов і «самоубився»…
Співпадіння…
показати весь коментар
17.06.2024 23:41 Відповісти
34% це не так і мало.То хай ідуть .І питання з мобілізацією закрите.
показати весь коментар
17.06.2024 17:09 Відповісти
пЕйсатель заголовків знов віджигав.
Чому не написав?
"52% українців НЕ підтримують закон про мобілізацію, - опитування КМІС"

показати весь коментар
17.06.2024 17:11 Відповісти
Типова політехнологічна метода: роздробити тих хто не дуже проти і дуже проти щоб вивести на перше місце тих хто за.
показати весь коментар
17.06.2024 18:01 Відповісти
Як на московії загадали йому, таке воно, і втюхало число!
Це ж, як тексти, для отих приблуд95…
Писар пише, писар маже, те напише, що пан скаже!
20$ є 20$!!
показати весь коментар
17.06.2024 20:32 Відповісти
А навіщо взагалі проводити таке опитування?
Не всі ж закони подобаються всім!
показати весь коментар
17.06.2024 17:21 Відповісти
я підтримую мобілізацію. цивілізовану по європейському. але проти бусилізації,побиття та лівих мед.комісій
показати весь коментар
17.06.2024 17:40 Відповісти
Тільки він повинен бути для всіх а не так як цея ж.івня поділила
показати весь коментар
17.06.2024 17:49 Відповісти
Кміс, вже на зарплаті в ОПі?
показати весь коментар
17.06.2024 17:56 Відповісти
от тепер і прояснилось, скільки в країні чоловіків і скільки сцикопіхоти. 🤣
показати весь коментар
17.06.2024 18:20 Відповісти
Серед тих, хто за кордоном, відсоток підтримки був би більшим
показати весь коментар
17.06.2024 18:21 Відповісти
Закон про мобілізацію зовсім не провалився просто українців хочуть стати переможцями чужим коштом.Простіше кажучи хай за перемогу воює хто завгодно тільки не я. Суспільство яке вірило в те що можна( сайтісь пасредіне) нікуди не ділось воно живе і розвивається і розвивається воно у позитивному напрямку, частина із(сайтісь пасредіне) стала - вірю в ЗСУ, а інша частина пішла ще дальше і на постійній основі донатить на ЗСУ. Це говорить про те що ми повільно, але невпинно ростемо і стаємо дорослими. Тому що чудо це якісно спланована і професійно проведена спецоперація і ніяк інакше. І чудо станеться!Слава Україні! Слава ЗСУ!
показати весь коментар
17.06.2024 18:51 Відповісти
Потрібна не насильна мобілізація а рекрутинг з великими зарплатами, чіткими правилами, правдивими контрактами, медичним та соціальним забезпеченням як військовослужбовцям так і їхнім родинам. Тоді буте толк з армії. А виловлювання людей, як собак на вулицях, ні до чого хорошого не приведе. Так само і ті нещасні 700 гривень в місяць для поранених воїнів - це просто знущання і плювок в обличчя кожному захиснику, в той час як на полоненого кацапа витрачають 10 тисяч в місяць. Ну і звичайно відношення начальства до мобілізованих як до м'яса - це ще одна велика окрема тема.
показати весь коментар
17.06.2024 19:01 Відповісти
власть умишленно делает все для демотивации
показати весь коментар
17.06.2024 19:15 Відповісти
Тільки треба проводити мобілізацію з 21 до 50 років, хто молодше чи старше, добровільно.
показати весь коментар
17.06.2024 19:45 Відповісти