8874 відвідувача онлайн
3 488 16

У НАТО вважають, що Росії бракує військ та боєприпасів для масштабного наступу в Україні

У НАТО вважають, що Росії не вистачить військових і боєприпасів для великого наступу

Високопоставлений неназваний посадовець НАТО оцінив, що Росії бракує боєприпасів й особового складу для того, щоб розпочати "великий наступ" на фронті в Україні.

Про це повідомляє Reuters, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, Росії для масштабних наступальних дій необхідно забезпечити значні обсяги постачань боєприпасів з інших країн на додаток до тих, що вона вже має.

Посадовець з НАТО вказав, що на фронті Росія зазнає "дуже великих" втрат, намагаючись утримати невеликі територіальні здобутки й не маючи достатньої кількості військ та боєприпасів для широкомасштабного наступу.

"Що їм доводиться робити, то це наказувати недоукомплектованим, недосвідченим підрозділам рухатися в райони для досягнення нереалістичних цілей", - сказав посадовець на умовах анонімності.

Щоб підтримувати реальні наступальні операції, ми вважаємо, що Росії доведеться забезпечити значні поставки боєприпасів з країн, крім того, що вона вже отримує від Ірану та Північної Кореї. І Володимиру Путіну довелося б оголосити про нову масштабну мобілізацію", - заявив високопоставлений чиновник НАТО.

За його оцінками, Росія зможе зберегти свою військову економіку ще 3-4 роки.

Чиновник зауважив, що Україні знадобиться певний час, щоб накопичити достатньо боєприпасів і особового складу для здійснення нових масштабних наступальних операцій.

"Ми бачимо, що вони удосконалюються з кожним днем", - додав він.

Топ коментарі
+9
В Донецкой области, чуть ли не каждую неделю теряем территории. Да, пусть это даже десятки метров, но теряем. И поверьте, потери ЗСУ при этом не такие уж и маленькие, как бы там не рассказывали на марафоне.
показати весь коментар
10.07.2024 09:10 Відповісти
+6
На жаль на Чорні мішки їм покуй, це для них не аргумент....
показати весь коментар
10.07.2024 09:10 Відповісти
+5
Тихо прислати тим паче мовчки не вийде, бо укрсмі на чолі з чиновниками + блогери змагаються хто швидше інформацію про шляхи і об'єми допомоги надасть. Зе заявив ,що надійде до 20 Ф16. Кому це потрібно. Війна любить тишу, а ось тільки в Україні по секрету усім, а потім СБУ ловить
показати весь коментар
10.07.2024 09:10 Відповісти

Завантаження...