8583 відвідувача онлайн
4 416 36

Ердоган розповів Зеленському, що почав працювати над відновленням "зернової угоди"

Реджеп Ердоган

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган зустрівся з Володимиром Зеленським на полях саміту НАТО у Вашингтоні та заявив йому, що почав роботу з відновлення "зернової угоди".

Про це повідомила канцелярія лідера Туреччини, передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду".

Як зазначається, Зеленський та Ердоган обговорили "перебіг українсько-російської війни, а також регіональні та глобальні питання".

"Заявивши, що Туреччина продовжує докладати зусиль для того, щоб завершити українсько-російську війну справедливим миром, Президент Ердоган додав, що розпочалися зусилля з відродження Чорноморської зернової ініціативи", – додали в пресслужбі Ердогана.

Президент Туреччини також заявив, що його країна готова до "будь-якої ініціативи, зокрема посередництва, щоб закласти основу для миру".

Нагадаємо, після повномасштабного вторгнення на тлі морської блокади українських чорноморських портів з боку Росії в липні 2022 року Туреччина та ООН допомогли укласти Чорноморську зернову ініціативу. Але в липні 2023 року Росія вийшла з угоди, заявивши, що її вимоги так і не були виконані.

Топ коментарі
+35
А вона нам потрібна? Турки знову хочуть мати з цього ''хосен''.
показати весь коментар
11.07.2024 21:57 Відповісти
+26
Реджеп, цей корабель давно відплив.
Яка зернова угода, про що він меле?
показати весь коментар
11.07.2024 21:58 Відповісти
+16
воно і так працює,
до чого тут цей прикацаплений яничяр?
саміт миру 37 ні про що?
показати весь коментар
11.07.2024 21:59 Відповісти

Завантаження...