ЗСУ відійшли з Кринків на Херсонщині, - ЗМІ

Сили оборони України відступили із села Кринки, що на лівобережжі Дніпра Херсонської області.
Про це повідомило "Суспільне" із посиланням на поінформоване джерело в ЗСУ, пише Цензор.НЕТ.
Як розповіли військові, відхід українських військових на цьому напрямку відбувся ще кілька тижнів тому.
Своєю чергою видання Liga.net теж написало, що ЗСУ відійшли з Кринків, а також із селища Урожайне Волноваського району Донецької області.
Співрозмовник у Генштабі ЗСУ розповів виданню, що через масштабні руйнування позицій і укриттів більше не мало сенсу утримувати позиції в обох населених пунктах.
"Задля збереження життів бійців Сили оборони відступили від знищених позицій", - сказав представник Генштабу.
До слова, 14 липня аналітики DeepState повідомляли, що війська РФ окупували село Урожайне на Донеччині.
А за "наступ" за тотально заміновані позиції рік тому?
А за нічогонероблення рік (!), поки кацапи ті позиції тотально мінували?
виявилось, що «здєлалі» не лише іх, а і себе теж… і от тепер ми всі несемо відповідальність за те рішення… і досі велика купа українців не бажає визнати свою помилку…