5742 відвідувача онлайн

На Херсонщині ворог хоче підійти якнайближче до берега Дніпра, кидає туди додаткові сили, - ОСУВ "Таврія"

ОСУВ "Таврія" про ситацію на Херсонщині

У Херсонській області росіяни хочуть підійти якомога ближче до берега Дніпра та взяти під контроль його русло.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це в ефірі телемарафону розповів речник ОСУВ "Таврія" Дмитро Лиховій.

Як зазначив Лиховій, противник хоче підійти якомога ближче до берега Дніпра та взяти під контроль його русло.

"Ворог туди навпаки кидає додаткові сили. В цих боях за острови беруть участь підрозділи РФ зі складу 144 та 205 мотострілецьких бригад, 337 десантно-штурмового полку, 28 мотострілецького полку, 126 окремої бригади берегової охорони та 61 бригади морської піхоти", - повідомив речник.

Він зауважив про розмаїття російських силовиків з різних структур окупаційної армії, які залучені до задач на лівому березі Дніпра та островах, якими противник хоче, можливо, наблизитися до Херсону на відстань ближчих обстрілів.

"Хоча там і так працює артилерія та ударні безпілотники", - додав він.

Топ коментарі
+4
показати весь коментар
14.09.2024 20:54 Відповісти
+4
Смішно. А що там з виробництвом власних ракет? Напевно за три роки лідОр і єщо команда маладая налагодили і профінансували виробництво хоч десятка-двух ? Якщо десятки мільярдів є на марафони,дороги, серіали та іншу хню, то і на озброєння точно виділено гору грошей?
показати весь коментар
14.09.2024 21:15 Відповісти
+3
Де ж славнозвісний супутник притулки бл? Я думаю європейці які займалися цією схемою відмивання майже мільярда, просто самі акуєлі що за такі гроші в підтвердження можна роздрукувати якісь фейкові сертифікати і показати фото з гуглу. Тільки українців можна так наіпати, а вони ще з тебе месію зроблять.
показати весь коментар
14.09.2024 21:20 Відповісти

Завантаження...