6065 відвідувачів онлайн
9 559 33

Станцію метро "Дніпро" у Києві закривали через "жарт" школяра. Він закинув до вагона фільтр від протигаза (доповнено)

Метро у Києві закривали через "жарт" школяра

У Києві з технічних причин станцію метро "Дніпро" закрили на вхід та вихід для пасажирів.

Про це йдеться у повідомленні Київської міської державної адміністрації, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що поїзди прямують повз станцію без зупинки.

"Про відновлення роботи у звичайному режимі станції "Дніпро" повідомимо додатково", - йдеться у повідомленні КМДА.

Місцеві Telegram-канали пишуть, що у вагон поїзда могли кинути міну. Наразі офіційного підтвердження цієї інформації немає.

У поліції Києва повідомили, що правоохоронці встановлюють обставини інциденту на станції метро.

"Поліція встановлює обставини інциденту на станції метро. Рух потягів станції метро "Дніпро" здійснюється без зупинки. На місце прибула слідчо-оперативна група та вибухотехніки", - йдеться у повідомленні.

Оновлена інформація

О 16:45 в КМДА повідомили, що станція метро "Дніпро" працює у звичайному режимі. Поїзди здійснюють зупинку на обох коліях станції.

Інцидент вивчають і розслідують працівники поліції, додали в КМДА. 

Доповнена інформація

Згодом у Головне управління Нацполіції Києва розповіло деталі того, що трапилося у метро.

З'ясувалося, що станцію метро "Дніпро" закривали через те, що 10-річний школяр вирішив "пожартувати" над пасажирами. Хлопець кинув до вагона фільтруючо-поглинаючу коробку до протигаза. Пасажири припустили, що малолітній кинув у вагон міну.

"На місце події негайно прибули вибухотехніки Главку поліції та слідчо-оперативна група управління поліції в метрополітені. Спеціалісти обстежили предмет та встановили, що це фільтруючо-поглинаюча коробка до протигаза, яка не несе небезпеки", - розповіли у поліції.

Зазначається, що правоохоронці встановили  "жартівника", який закинув предмет до вагона метро. Ним виявився неповнолітній 2014 року народження.

Інспектори ювенальної превенції з’ясували, що у такий спосіб школяр хотів пожартувати над пасажирами та не задумувався про наслідки своїх дій.

Щодо матері хлопця поліцейські склади протокол за ст. 184 КУпАП - невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей, а зі школярем провели профілактичну бесіду щодо недопущення подібних вчинків у майбутньому.

Правоохоронці закликали батьків приділяти більше уваги своїм дітям, цікавитися їхнім дозвіллям та роз’яснювати, які наслідки можуть бути у разі вчинення ними будь-яких правопорушень.

Топ коментарі
+21
Сьогодні на Печерській площі, біля Великої кишені, спостерігав величезну юрбу, яка проходила повз мене, студентів Національного університету технологій і дизайну - усі між собою спілкувалися кацапським язиГом, галасливо, з матюками, як молодесенькі самиці, так і юні самці. Повірте, - жодної української фрази, жодного нашого слова. І це завершується третій рік великої війни та 11-й рік початку вторгнення кацапів. Яким буде наше майбутнє???? Це засвідчує антиукраїнську природу викладацького складу КНУТіД і ректорату. І так, на жаль, - у багатьох ВНЗ столиці і України загалом.
показати весь коментар
09.10.2024 17:41 Відповісти
+20
https://www.facebook.com/valeria.aidina?__cft__%5B0%5D=AZV-Mw8SvrXqXGvrKLhS9Y4Tdcc9qXahtfg-YqnGDbDhMPlKhiNpEUJl5Orcp61eqkqqsfMiDn0PGLJOs4Oqig44OEIEjo7V_Ob0isugBvrvuYi5P7KGyeRQnRR3iJ2Zd82jtr0SkD2qIja_RssyxT7qhu9lk6NJek9jPsgav6Az5uTMDe7XYVEtceTCMFOoEECPQH8Pv9jxGyZajUL-Ivz4ypoZ2tuTQ5rDEHyu8boY-Q&__tn__=-UC*F Валерія Айдіна

Сьогодні ця особа з ДиНиРи раділа під час повітряної тривоги на залізничному вокзалі у Києві. Ця подія вже промайнула в новинах, особу було дуже швидко затримано. Але допис не про це.

‼️‼️І навіть не про те, що вона робила у Києві, хоч це теж цікаво.
Головне, знаєте що?
Те, як миттєво організувалися мешканці Солом'янського району для відлову цієї туристки.
В чат районного пабліку щохвилини сипалась нова інформація про пересування і місцезнаходження диринчанки. Все це миттєво передавалося поліції. Не кажучи вже про те, скільки охочих було спіймати її власними руками. Але все ж таки передали ці повноваження поліції, що і є законно.
Так можемо ж? Так. Можемо.
А допис про що?
Про те, наскільки важлива єдність
показати весь коментар
09.10.2024 16:57 Відповісти
+15
Київ кишить русскомірцями.
показати весь коментар
09.10.2024 16:54 Відповісти

Завантаження...