8165 відвідувачів онлайн
3 624 35

Термін базової підготовки військовослужбовців збільшать, якщо оперативна обстановка дозволятиме, - Сирський

Сирський на нараді

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський провів робочу нараду з питань удосконалення підготовки військовослужбовців.

Про це він повідомив у фейсбуку, інформує Цензор.НЕТ.

"Життя наших воїнів - безцінне, і найважливіша передумова його збереження - якісна підготовка на всіх етапах", - наголосив він.

За словами Сирського, у нараді взяли участь керівний склад Збройних Сил України, представники навчальних центрів та бойових бригад.

Головнокомандувач заслухав доповіді щодо аналізу системи підготовки, укомплектованості посад інструкторського складу в навчальних центрах та їх забезпечення необхідними зразками озброєнь і військової техніки.

Також була доповідь щодо пілотного проєкту, який вже впроваджується та передбачає збільшення тривалості базової загальної військової підготовки з 1 до 1,5 місяця. В рамках проєкту була оновлена програма БЗВП з урахуванням актуальних потреб і викликів.

Сирський на нараді

Сирський також уточнив, що у грудні ухвалюватиме рішення щодо нової моделі БЗВП.

Надалі, якщо оперативна обстановка дозволятиме, не виключаю наступний етап збільшення терміну базової підготовки. Справжнім флагманом підготовки особового складу стали Десантно-штурмові війська. Нові підходи до підготовки, які застосовуються в ДШВ, мають застосовувати і в інших складових Сил оборони", - наголосив він.

За підсумками наради Сирський визначив завдання за напрямками. Зокрема, слід посилити комплектування інструкторських посад у навчальних центрах. Всі, хто навчає наших воїнів, повинні мати актуальний бойовий досвід.

"Працюємо далі над поліпшенням підготовки наших захисників та захисниць", - резюмує він.

Топ коментарі
+8
тому давайте затикати дири необученими бусіфікованими ?
показати весь коментар
21.10.2024 09:27 Відповісти
+8
«Мої знайомі, які перебувають зараз на фронті, і це в основному командири підрозділів, кажуть, що ті, хто прибуває завдяки такій мобілізації, це небоєздатний баланс для них. З 25-ти людей у бій може піти лише один. Решта - це потенційні дезертири, це хлопці, які першими гинуть Це ті, хто нашу обороноздатність не підвищує» /Сергій Гайдай/
Це вже "перешкоджання діяльності ЗСУ", чи ще ні?
показати весь коментар
21.10.2024 09:35 Відповісти
+6
За последние два года все мои знакомые почти сразу после 40 дней учебки отправдяются на самые горячие участки фронта из чего можно сделать вывод что в тыловых частях сидят только блатные и те кто отстегивает командирам.
показати весь коментар
21.10.2024 09:50 Відповісти

Завантаження...