Є тенденція до збільшення випадків СЗЧ, - голова Верховного Суду Кравченко

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко відзначає тенденцію до збільшення зареєстрованих фактів самовільного залишення частини військовослужбовцями (СЗЧ), дезертирства і невиконання наказів.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми ще не аналізували, цифри конкретні назвати не можу, але значна тенденція на збільшення самовільного залишення частини є", - сказав Кравченко журналістам..
За його словами, йдеться і про СЗЧ, дезертирство та невиконання наказів. Кравченко не конкретизував цифру щодо цих злочинів, однак додав, що та, яка зазначається у ЗМІ, трохи перевищує реальну. Уточнюючи, наскільки загалом ситуація є загрозливою, голова суду сказав: "Загрозлива".
Відповідаючи на запитання про те, що може зробити держава, конкретні відомства та судова влада, щоб змінити ситуацію на краще, голова Верховного Суда зазначив, що це запитання краще адресувати не йому:
"Мобілізація, загальний порядок мають бути, але подивіться, з яким негативом показують ТЦК, "бусифікацію" придумали.... Питання є до патріотичного виховання... необхідно також стимулювати військовослужбовців, тією ж заробітною платою".
Чи це когось дивує? Громадянин, просто людина, жертвуючи здоров'ям і самим життям, прагне тільки справедливості, та щоб ця жертва хочаб не була даремною. А чи є зараз в Україні справедливість? І чи не будуть усі жертви даремними, якщо державні зрадники, невігласи, ворюги і бездарні воєгачальники заведуть країну у прірву?
В історії так було не раз - героїзм патріотів нівелюється продажністю влади.
Придумали, пля!
По єппалу б тобі та з ноги, падло!