6789 відвідувачів онлайн
2 449 17

План із цифровізації ВЛК розроблять протягом двох тижнів, - ОП

Заступниця керівника ОП Ірина Верещук

Упродовж двох тижнів Міністерство оборони, Міністерство охорони здоров'я та Мінцифри розроблять кроки з цифровізації військово-лікарських комісій.

Про це йшлося на нараді щодо впровадження реформи МСЕК під головуванням заступниці керівника ОП Ірини Верещук, передає Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

"Головна тема наради – законопроєкт МОЗ про реформування системи призначення статусу інвалідності та ліквідацію МСЕК, який незабаром мають розглянути на засіданні Верховної Ради.

Представники Міністерства охорони здоров’я розповіли про запровадження системи оцінки повсякденного функціонування людини з метою призначення інвалідності. Крім того, запропонували план цифровізації відповідного процесу. Він передбачає три етапи, перший із яких має розпочатися 1 січня наступного року.

Окрему увагу на нараді було приділено реформуванню військово-лікарських комісій, зокрема завдяки зменшенню бюрократії та створенню прозорого процесу проходження ВЛК. Це дасть змогу скоротити черги та розвантажити комісії. Упродовж двох тижнів Міноборони, МОЗ та Мінцифри розроблять кроки з цифровізації ВЛК", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+6
Цифровизация,букветизация,иероглефизация,канализация,визуализация - аферисты веселятся изображая бурные реформы.
показати весь коментар
07.11.2024 16:44 Відповісти
+5
Чому МСЕК лікідували, а ВЛК ні? У ВЛК скандалів і корупції не менше!
показати весь коментар
07.11.2024 16:41 Відповісти
+4
Верещучка замість гниття в тюрязі за пособництво агресору казочки про цифровізацію розповідає.
показати весь коментар
07.11.2024 16:47 Відповісти

Завантаження...