9726 відвідувачів онлайн
7 216 20

Окупантам не вдалося увійти до Куп’янська. Іллінка під контролем ЗСУ, - Генштаб

Росіянам не вдалося зайти до Куп’янська: заява Генштабу

У Генштабі ЗСУ повідомили, що російським окупантам не вдалося увійти до Куп'янська на Харківщині.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив речник Генштабу Андрій Ковальов.

"Всі атаки російських окупантів на цьому напрямку успішно відбиті. Російським загарбникам не вдалося увійти до Куп’янська. Місто під контролем Збройних сил України", - зазначив він.

Речник розповів, що 13 листопада 2024 року, починаючи з 14:30, російські окупанти здійснили спробу прорвати оборону українських військ на Куп’янському напрямку. Штурмові групи противника атакували позиції українських захисників в чотири хвилі. Загалом ворог задіяв близько 15 одиниць техніки. Зокрема, танки, бойові броньовані машини та установку розмінування УР-77.

"Слід наголосити, що частина російських солдатів була переодягнена у форму зразка Збройних сил України. Це порушує закони та правила ведення війни і є воєнним злочином", - наголосив він.

За словами Ковальова, вмілими та рішучими діями підрозділи Сил оборони України зупинили просування ворога, знищили всю його бронетехніку та ліквідували значну частину живої сили.

"Усі атаки ворога на цьому напрямку успішно відбиті. Опісля невдалих атак, зазнавши втрат у живій силі, російські загарбники ні у другій половині дня 13 листопада, ні зранку 14 листопада не намагалися повторити штурми. Просимо довіряти виключно офіційним і верифікованим джерелам, зокрема повідомленням Генерального штабу Збройних сил України", - додав він.

Водночас Стратком ЗСУ заявив, що інформація щодо окупації населеного пункту Іллінка не відповідає дійсності.

"Куп’янськ повністю під контролем Сил оборони України. Населений пункт Іллінка Донецької області також знаходиться під українським контролем. На його околицях постійно тривають бої з ворогом, але наші підрозділи міцно тримають позиції", - наголосили там.

Нагадаємо, вчора, 13 листопада, у Генштабі ЗСУ заявили, що удень російська армія спробувала прорвати оборону українських сил на Куп’янському напрямку, частина з них була одягнена у форму ЗСУ.

Топ коментарі
+8
Тільки от та частина,котра тобі так подобається,була надрукована ще вранці,а пізніше спростована діями ВСУ,тобто таки добили погань.
показати весь коментар
14.11.2024 12:43 Відповісти
+5
Главное, чтобы вечером не появилось сообщение "что оккупантам, все таки, удалось зайти в Купянск"
показати весь коментар
14.11.2024 13:12 Відповісти
+4
І не надрукував вже нажаль постійну тезу від DeepState, що брехня нас всіх занепастить...
показати весь коментар
14.11.2024 12:22 Відповісти

Завантаження...