9265 відвідувачів онлайн
6 026 24

Першими "клієнтами" МСЕК були самі медики, які оформлювали інвалідність, - начальник медслужби НГУ Стеблюк

начальник медичної служби Національної гвардії Всеволод Стеблюк

Проблема дефіциту військових медиків виникла почасти через дії самих медпрацівників у тилу, які через свої зв’язки оформлювали собі інвалідність або бронювання.

Про це заявив начальник медичної служби Національної гвардії Всеволод Стеблюк, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на NV.

За його словами, у Нацгвардії ситуація з медициною дещо краща, ніж в інших складових Сил оборони, та все одно відчувається брак кадрів, насамперед у польових госпіталях.

"Ресурс є. Але величезна когорта медиків собі зробила різного роду бронювання. Зараз спливло питання МСЕК і ВЛК. А першими клієнтами МСЕК були самі медики, через свої зв’язки у системі. Якщо сьогодні зайти в лікарню, то там величезна кількість медиків, які через інвалідність не можуть служити", — сказав Стеблюк.

Він визнав, що такі документи "професійно" оформлені, і зробити тут мало що можна.

Крім того, не підлягають мобілізації науково-педагогічні працівники, які мають ступінь. Це стосується і викладачів приватних медичних вишів, яких більше, ніж державних, констатував глава медслужби НГУ.

"Один викладач, років 40, мені сказав: "Держава витратила на мене багато грошей, щоб я став доцентом і навчав студентів". Я йому відповів: "А кого ти будеш навчати, якщо ми не переможемо? Ти будеш готувати лікарів для ворожої армії, а там не питатимуть, доцент ти або не доцент"", — розповів Стеблюк.

Топ коментарі
+6
Коментуючи доцента, скажу точніше: він не для того платив шалені бабки на кожному кроці десяток років, , щоб потім просто здохнути, не відбивши їх.
Та ж хєрня і з прокурорами, суддями та іншою пошестю. І навіть із хоробрими мусораи. Воно туди не служити йде, а бабло косити собі і носити начальству. Та й депутати до депутатства не мають жодного стосунку: лобіювання, власний бізнес або просто поститутська діяльність з продажу голосів
показати весь коментар
14.11.2024 19:24 Відповісти
+4
Копните пенсфонд, там все пенсионеры как по 1 списку вредности. Мужуки с 50 лет, а маньки с 45лет. Есть ещё заповедные места сладкие очень. Раньше народ те конторы называл ,,собесы, ох лафа сегодня там! Сдыхались от оформления субсидий с 23 г, во внутрь не пускают, тишина, а никто и не приходит. Смысла нет. Получить трость опорную дешёвую почти бесполезную месяц делов, и бумажек папку собрать и раз 6 прийти согласовать. А компы в каждом кабинете с мониторами на стену хоть вешай, и кондёры в каждом окне! Запах хорошего кофе по коридорам дурманит. Лафа!
показати весь коментар
14.11.2024 19:54 Відповісти
+4
Профессиональный военный медик со всеми вытекающими (зарплата и пенсия) удивлен, что гражданские врачи не хотят добровольно бросать свою работу для того чтобы пойти на передок под КАБы та дроны с перспективою или погибнуть - оставив семью ни с чем (пенсию то они еще не наработали) или получить статус "стійке часткове обмеження непрацездатності" вместо положенных выплат и необходимость продолить как-то работать до пенсии, которая не в 45 лет, как у некоторых.
показати весь коментар
14.11.2024 20:19 Відповісти

Завантаження...