8583 відвідувача онлайн
7 139 80

Ле Пен, Орбан та інші: лідери ультраправих партій ЄС провели великий саміт у Мадриді

Ультраправі провели саміт в Іспанії

Лідери ультраправих партій, які входять до третього за величиною об'єднання Європарламенту "Патріоти за Європу" провели великий саміт у Мадриді під гаслом "Зробимо Європу знову великою".

Про це пише агентство Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

У заході взяли участь прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, віцепрем'єр Італії Маттео Сальвіні, а також неформальна лідерка французької партії "Національне об’єднання" Марін Ле Пен та лідер нідерландської "Партії свободи" Герт Вілдерс.

Ультраправі політики привітали повернення Дональда Трампа до влади у США.

"Торнадо Трампа змінило світ лише за кілька тижнів... Учора ми були єретиками, сьогодні ми – мейнстрім",- заявив глава уряду Угорщини Орбан, виступаючи на заході.

Зазначається, що доповідачі виступали проти імміграції, а більшість закликали до нової "Реконкісти" – відсилка до середньовічного завоювання християнськими королівствами контрольованих мусульманами частин Піренейського півострова.

Водночас від участі у саміті відмовилися деякі з найвпливовіших партій ЄС у цьому таборі, як от "Брати Італії" прем’єр-міністерки Італії Джорджі Мелоні, "Альтернатива для Німеччини" та "Право і справедливість" у Польщі.

Топ коментарі
+25
Ніт, планетою крокує фашизм який почав свій шлях з Москви.
Коричнева чума знов виползла з нори куди її загнали союзники у 1945 році. І прав був сер У. Черчиль який тоді сказав шо зарізали не ту свинню.
показати весь коментар
08.02.2025 19:36 Відповісти
+14
Фашисти та рашисти всіх країн гоп до купи.
А чого Маска не було?
показати весь коментар
08.02.2025 19:25 Відповісти
+8
Вже один додік робить Америку "великою".
Дебілізм крокує планетою.
показати весь коментар
08.02.2025 19:28 Відповісти

Завантаження...