Ле Пен, Орбан та інші: лідери ультраправих партій ЄС провели великий саміт у Мадриді

Лідери ультраправих партій, які входять до третього за величиною об'єднання Європарламенту "Патріоти за Європу" провели великий саміт у Мадриді під гаслом "Зробимо Європу знову великою".
Про це пише агентство Reuters, інформує Цензор.НЕТ.
У заході взяли участь прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, віцепрем'єр Італії Маттео Сальвіні, а також неформальна лідерка французької партії "Національне об’єднання" Марін Ле Пен та лідер нідерландської "Партії свободи" Герт Вілдерс.
Ультраправі політики привітали повернення Дональда Трампа до влади у США.
"Торнадо Трампа змінило світ лише за кілька тижнів... Учора ми були єретиками, сьогодні ми – мейнстрім",- заявив глава уряду Угорщини Орбан, виступаючи на заході.
Зазначається, що доповідачі виступали проти імміграції, а більшість закликали до нової "Реконкісти" – відсилка до середньовічного завоювання християнськими королівствами контрольованих мусульманами частин Піренейського півострова.
Водночас від участі у саміті відмовилися деякі з найвпливовіших партій ЄС у цьому таборі, як от "Брати Італії" прем’єр-міністерки Італії Джорджі Мелоні, "Альтернатива для Німеччини" та "Право і справедливість" у Польщі.
Коричнева чума знов виползла з нори куди її загнали союзники у 1945 році. І прав був сер У. Черчиль який тоді сказав шо зарізали не ту свинню.
А чого Маска не було?
Дебілізм крокує планетою.