Порошенку вручили 15 повісток з ДБР на найближчі два тижні

Лідер "ЄС" та п'ятий президент Петро Порошенко повідомив, що йому вручили 15 повісток із ДБР.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу політсили.
За його словами, метою є зрив його поїздки на Мюнхенську безпекову конференцію, а також поїздок на фронт.
"Ніколи такого не було - і от знову. Традиційна практика не випуску Порошенка на найважливіші міжнародні події зараз вже себе вичерпала. Після візиту до Вашингтона, зустрічі з командою Трампа в Мюнхені мали відбутися і зустрічі з командою віце-президента, і зустрічі з уповноваженим представником президента Трампа, і зустрічі з лідерами Конгресу, і зустрічі з нашими європейськими – сьогодні у виїзді Порошенку відмовлено. Бояться.
Ось 15 повісток ДБР. Для них немає критичної ситуації на фронті, немає загрози оточення Покровська, немає розвитку можливого наступу в напрямку Слов’янськ – Краматорськ, немає ворога на кодоні Дніпропетровської області і розвитку можливого наступу на Павлоград, який ми спільно маємо зупинити. Для них є боротьба з Порошенком", - зазначив він.
Порошенко заявив, що повістки - з 14 до 29 лютого.
"Кожного дня, щоб Порошенко ні на фронт не поїхав, ні у Мюнхен не поїхав, вони придумали в Офісі президента таку фігню. Немає Путіна, немає Росії, немає необхідності формувати єдність. Те саме, що було перед війною. Боротьба з тими, кого вони вважають своїми ворогами: Порошенко, Залужний, командири бригад, Червінський, всі інші. Отямтеся, бо під загрозою – саме існування нашої держави. Єдність ви вже поховали, давайте хоч Україну врятуємо", - підсумував він.
Невтомний "честний" зеленський невтомлюєтся красти у СОУ тта брихати.