12134 відвідувача онлайн

Країни ЄС братимуть участь у переговорах щодо України, - Bloomberg

США хочуть, щоб ЄС брав участь у мирних переговорах

Офіційні особи США сказали європейським колегам, що ЄС має брати участь у будь-якій мирній угоді між Україною та РФ.

Про це пише видання Bloomberg, інформує Цензор.НЕТ.

За даними видання, Росія хоче зняти санкції, запроваджені ЄС в рамках угоди.

"США нещодавно передали європейцям повідомлення про те, що пріоритетом є припинення бойових дій у конфлікті та обговорення таких питань, як можливі домовленості щодо безпеки для України після цього", - зазначили співрозмовники на умовах анонімності.

Державний секретар США Марко Рубіо минулого тижня натякнув на роль ЄС у коментарі журналістам.

"Європейський Союз запровадив значні санкції проти Російської Федерації та осіб усередині Росії. Тож з ними потрібно буде проконсультуватися, і їх потрібно буде залучити до цього процесу тощо", - сказав він.

Топ коментарі
+5
Трамп вже здувся? - хокеи в голові
показати весь коментар
19.03.2025 09:37 Відповісти
+4
Трамп мабуть починає розуміти, що переоцінив свій вплив на бункерне ху#ло. Хотів отримати всі лаври "рішали-миротворця", але дійсно здувся, і вирішив що самотужки обсиRатись - соромно, потрібно підключити європейських лідерів, а потім всі провали спихнути на них.
показати весь коментар
19.03.2025 09:47 Відповісти
+2
Офіційні 3,14сьаболи(поки що) США сказали європейським колегам, що ЄС має брати участь у будь-якій мирній угоді між Україною та РФ. Джерело: https://censor.net/ua/n3541961
показати весь коментар
19.03.2025 09:41 Відповісти

Завантаження...