5475 відвідувачів онлайн

Трамп заявив про намір зняти санкції з Сирії після падіння режиму Асада

Трамп хоче зняти санкції з Сирії

Американський лідер Дональд Трамп заявив, що планує скасувати санкції проти Сирії після повалення режиму Башара Асада.

Про це він сказав під час виступу на інвестиційному форумі в Саудівській Аравії, передає CNN, інформує Цензор.НЕТ.

"Я віддам наказ про припинення санкцій проти Сирії, щоб дати їм шанс на велич. Санкції були жорстокими та руйнівними, і все-таки на той час вони виконували важливу - справді важливу - функцію. Але тепер їхній час закінчитися. Удачі, Сиріє! Покажи нам щось особливе",- сказав глава Білого дому.

Трамп розповів, що вищезгадане рішення він ухвалив після обговорення ситуації в Сирії з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бін Салманом та президентом Туреччини Реджепом Ердоганом.

Президент США також висловив сподівання, що новому уряду Сирії "вдасться стабілізувати ситуацію в країні та зберегти мир".

Топ коментарі
+4
То понти , як і завжди . Їм брехати як - "два пальця об асфальт " . На те вона й кацапська преса .
Нічого з озвучених раніше хотєлок ***** Зеля не підпише , хоч тиснутиме трамп на нього хоч ні . Та американці вже навіть і самі визнали що - ***** забагато хоче .
Можливо ***** в чомусь - дал заднюю , тобто відмовилось від своїх абсолютно божевільних і тому нездійсненних вимог , але я дуже сумніваюсь .
показати весь коментар
13.05.2025 22:15 Відповісти
+1
Сирія вже показала особливе - залишила військові бази кацапів
показати весь коментар
13.05.2025 21:54 Відповісти
+1
А коли вже Трамп звалить режим путіна?
показати весь коментар
13.05.2025 21:55 Відповісти

Завантаження...