8721 відвідувач онлайн

Люди в Газі не повинні продовжувати страждати через жахливі злочини ХАМАСу, - Сибіга

Андрій Сибіга

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга наголосив, що населення Гази не повинно страждати через злочини ХАМАС.

Про це він написав у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.

"Нелюдське поводження Хамасу з ізраїльськими заручниками заслуговує на найрішучіше засудження. Населення Гази не повинно продовжувати страждати через огидні злочини Хамасу. Хамас повинен скласти зброю і негайно звільнити всіх заручників", - підкреслив Сибіга.

Він також наголосив, що водночас міжнародна гуманітарна допомога повинна бути надана цивільному населенню Гази якомога швидше і в повному обсязі. Повне припинення вогню має залишатися головним пріоритетом.

Топ коментарі
+36
От у нас немає інших проблем, як проблем в Газі! Та мені бляха фіолетово на Газу і її хамаз! У нас тут війна!
показати весь коментар
03.08.2025 20:13 Відповісти
+18
Якось говорили з тунісцями-колегами по роботі про Палестину.Звичайно вони у всьому в світі звинувачують Америку та Ізраїль.Але на просте моє порівняння Палестини та України не мали що відповісти.Україну бомбить москаль,а отже люди мігрують та емігрують за кордон.А чому палестинці не емігрують до арабських країн?Відповідають,що вони там нікому непотрібні.Тобто,ситуація вигідна арабському світу,щоб мати вічного ворога Ізраїлю,й цю тему їм від народження вбивають в голову,щоб ті крім цієї проблеми не мали в голові,щоб їх не цікавило,а чого вони самі ,далеко від Палестини живуть лиш трохи краще і все життя по світу шукають заробітку.
показати весь коментар
03.08.2025 20:16 Відповісти
+15
населення Гази i є Хамас...
показати весь коментар
03.08.2025 20:19 Відповісти

Завантаження...