7856 відвідувачів онлайн

Люди в Газі не повинні продовжувати страждати через жахливі злочини ХАМАСу, - Сибіга

Андрій Сибіга

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга наголосив, що населення Гази не повинно страждати через злочини ХАМАС.

Про це він написав у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.

"Нелюдське поводження Хамасу з ізраїльськими заручниками заслуговує на найрішучіше засудження. Населення Гази не повинно продовжувати страждати через огидні злочини Хамасу. Хамас повинен скласти зброю і негайно звільнити всіх заручників", - підкреслив Сибіга.

Він також наголосив, що водночас міжнародна гуманітарна допомога повинна бути надана цивільному населенню Гази якомога швидше і в повному обсязі. Повне припинення вогню має залишатися головним пріоритетом.

Топ коментарі
+36
От у нас немає інших проблем, як проблем в Газі! Та мені бляха фіолетово на Газу і її хамаз! У нас тут війна!
показати весь коментар
03.08.2025 20:13 Відповісти
+18
Якось говорили з тунісцями-колегами по роботі про Палестину.Звичайно вони у всьому в світі звинувачують Америку та Ізраїль.Але на просте моє порівняння Палестини та України не мали що відповісти.Україну бомбить москаль,а отже люди мігрують та емігрують за кордон.А чому палестинці не емігрують до арабських країн?Відповідають,що вони там нікому непотрібні.Тобто,ситуація вигідна арабському світу,щоб мати вічного ворога Ізраїлю,й цю тему їм від народження вбивають в голову,щоб ті крім цієї проблеми не мали в голові,щоб їх не цікавило,а чого вони самі ,далеко від Палестини живуть лиш трохи краще і все життя по світу шукають заробітку.
показати весь коментар
03.08.2025 20:16 Відповісти
+15
населення Гази i є Хамас...
показати весь коментар
03.08.2025 20:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
"От вас"
Від "нас" це від кого? Конкретизуйте будьласка. Чи це ви до мене звертаєтеся ввічливо і вважаєте шо це персонально я споживаю кров українського народу по світу?
показати весь коментар
04.08.2025 00:15 Відповісти
І якої? Аж цікаво І хто такий Ізя?
показати весь коментар
04.08.2025 00:30 Відповісти
👍
показати весь коментар
04.08.2025 09:11 Відповісти
HAMAS i iest ETI liudi , ili ani s luni svalilis ? 🤦‍♂️
показати весь коментар
03.08.2025 21:56 Відповісти
Чого ви втручаєтеся в Ізраїлеві справи?
показати весь коментар
03.08.2025 21:57 Відповісти
Еврейская русскоязычная писательница Дина Рубина в эфире "Дождя" заявила: - "Израиль имеет право растворить их всех в соляной кислоте. Он имеет право расчистить Газу и превратить ее просто в парковку. Я очень хочу, чтобы уничтожили всех."
показати весь коментар
03.08.2025 22:06 Відповісти
А тепер глянь на це трішки під іншим кутом зору - "Дождь" на сьогодні повністю контролюється "Кремлем" і ФСБ... Тобто, без "зеленого свистка зверху", вони і "пукнуть" не зможуть... З цього висновок - Росія "підливає масла у вогонь", щоб протистояння євреїв та арабів, не затухало...
показати весь коментар
04.08.2025 07:54 Відповісти
Діна живе у Ізраїлі і їй отой фсб- до дупи. А те, що тих нелюдів-"викормишів кремля" треба обнулити - це у Ізраїлі не тільки її позиція😬
показати весь коментар
04.08.2025 08:02 Відповісти
А ти не подумав про інше? Що її заклики - це заклики до ГЕНОЦИДУ? І чим тоді євреї відрізнятимуться від нацистів Гітлера? Ті теж про подібне говорили...
Геноци́д (від грец. γένος - рід, плем'я та лат. caedo - вбиваю) - цілеспрямовані дії з метою повного або часткового знищення національних, етнічних, расових груп населення чи народів
показати весь коментар
04.08.2025 08:51 Відповісти
І що з того, що вона живе в Ізраїлі? У нас теж багато "йо*нутих" живе в Україні... Шуфрич, наприклад... І Безугла... Та й "сволотовці" деякі - теж виділяються "умом и саабразительностью"... Особливо, коли кричать, які вони "націоналісти" (при цьому не читавши та не знаючи ні праць Донцова, ні Міхновського, ні інших ідеологів українського націоналізму)
показати весь коментар
04.08.2025 09:02 Відповісти
Багатовекторно
показати весь коментар
03.08.2025 22:11 Відповісти
Ага. Давайте тоді послідовними вже будемо: "Люди на росії не повинні продовжувати страждати через жахливі злочини єдиноросів та путіна". І куди це нас приведе?
показати весь коментар
03.08.2025 23:34 Відповісти
Господи! Куди ви лізете, зелені трускавецькі дипломати! Ізраїль-Палестина, це насьогодні має бути тема табу для України. Підтримка Ізраїлю не дасть абсолютно нічого. НІ-ЧО-ГО. Піти проти нього - нажити ворога, в т.ч. в лиці США. Підтримати Палестину - не отримати від її прихильників НІ-ЧО-ГО. Вони в кожній новині про Україну, пишуть " Нас це не цікавить, а от в Секторі Газа....."
Неважливо, хто там кого більше вбиває - потрібно думати про Україну, а не про них. Тобто робити так само, як і вони - відстоювати виключно власні інтереси.
Але зеленим хочеться піару.....і плювати до якого негативу це може привести.
показати весь коментар
04.08.2025 00:05 Відповісти
Шановна редакція.
Ось, читаю дописи цього "хлопчика" з Лахти з 3-годинною реєстрацією Taras Chripko та його субпідрядника Alex #601397, і дивуюсь вашій витриманості.
Невже незрозуміло, що це "товаріщі на заданнії" ? Чому ви не ліквідуєте службіста-лахтинця відразу, не чекаючи, поки він перепостить тут всю свою методичку?
показати весь коментар
04.08.2025 07:37 Відповісти
А євреї тоді шо, не люди?
показати весь коментар
04.08.2025 06:39 Відповісти
Ти, тупе, зрозумій нарешті разом із твоїм прибитим презиком, що Газу завалили гуманітаркою. Тільки вона вся потрапляє до хамасу, який потім її продає своїм співгромадянам за дикі гроші.
показати весь коментар
04.08.2025 07:44 Відповісти
Министр Израиля Амихай Элияху призвал лишить палестинцев пищи и вытеснить их с родной земли.
Элияху подчеркнул, что конечная цель - «стереть Газу с лица земли» и полностью изгнать ее население. Ранее же маниакальный министр предлагал сбросить на Газу атомную бомбу.

показати весь коментар
04.08.2025 12:01 Відповісти
До твого відома - "Сектор Газа" - не ізраїльська територія... Це територія, окупована Ізраїлем у ході "Війни Судного дня", у Єгипту. Ізраїль неодноразово пропонував Єгипту забрать її назад - а Єгипет відмовлявся... Бо умовою було забрать його разом з "палестинцями"... А Єгипту подібний "геморой" не потрібен...