Країни ОПЕК+ домовились збільшити видуботок нафти

ОПЕК+ знову значно збільшать видобуток нафти, прагнучи збільшити свою частку на ринку.
Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Reuters.
Зазначається, що країни провели онлайн-зустріч на тлі посилення тиску США на Індію з вимогою припинити закупівлю російської нафти. У заяві за результатами зустрічі ОПЕК+ назвала основними причинами свого рішення сприятливі економічні умови та низькі запаси нафти.
Цей крок завершив процес відмови від скорочення видобутку нафти з боку ОПЕК+. Група, яка видобуває близько половини світового обсягу нафти, протягом кількох років скорочувала видобуток, щоб підтримати ціни на нафту, проте цього року змінила курс.
Так, у квітні вісім країн почали нарощувати видобуток, спершу збільшивши його на 138 тисяч барелів на добу. Після чого відбулося ще більше зростання — на 411 тисяч барелів на добу у травні, червні та липні.
Наступну зустріч країни домовилися провести 7 вересня, щоб розглянути стан ринку.
ви знаєте хоч одну санкцію накладену рудим на кацапію?
от і я знаю! - два рази припинення постачяня зброї в Україну.
буде і третя - саме на Україну....