Маск назвав Сікорського "слинявим імбецилом" через заклик обмежити Starlink для РФ

Американський мільярдер і засновник SpaceX Ілон Маск відреагував на заяву міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського щодо використання Росією супутників Starlink у війні проти України та публічно його образив.
Про це він написав у Х, передає Цензор.НЕТ.
Сікорський також поширив звіт Інституту вивчення війни (ISW), у якому зазначається, що російські війська дедалі частіше застосовують супутники Starlink для збільшення дальності ударних безпілотників БМ-35.
У відповідь на це Маск назвав Сікорського "слинявим імбецилом", заявивши, що той нібито не усвідомлює ролі Starlink у війні.
"Цей слинявий імбецил навіть не усвідомлює, що Starlink є основою військового зв’язку України", - написав Маск.
Що передувало?
- Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія дедалі активніше оснащує ударні безпілотники супутниковими терміналами Starlink. Це дає змогу дронам зберігати керування та навігацію навіть за умов інтенсивного глушіння сигналів.
- Своєю чергою SpaceX заявляла, що не співпрацює з російськими військовими та вимикає термінали у разі виявлення порушень.
-
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський публічно звернувся Маска через використання терміналів Starlink російськими безпілотниками у війні проти України.

Тобто супутники і так трекають розташування "термінала". Якщо вектор переміщення термфнала вглиб України, і протягом останніх 60 хвилин термінал заглибився на територію України більше ніж на 50 км - блокувати. Було б бажання