3730 відвідувачів онлайн

Маск назвав Сікорського "слинявим імбецилом" через заклик обмежити Starlink для РФ

ілон,маск

Американський мільярдер і засновник SpaceX Ілон Маск відреагував на заяву міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського щодо використання Росією супутників Starlink у війні проти України та публічно його образив.

Про це він написав у Х, передає Цензор.НЕТ.

Сікорський також поширив звіт Інституту вивчення війни (ISW), у якому зазначається, що російські війська дедалі частіше застосовують супутники Starlink для збільшення дальності ударних безпілотників БМ-35.

У відповідь на це Маск назвав Сікорського "слинявим імбецилом", заявивши, що той нібито не усвідомлює ролі Starlink у війні.

"Цей слинявий імбецил навіть не усвідомлює, що Starlink є основою військового зв’язку України", - написав Маск.

Що передувало?

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія дедалі активніше оснащує ударні безпілотники супутниковими терміналами Starlink. Це дає змогу дронам зберігати керування та навігацію навіть за умов інтенсивного глушіння сигналів.
  • Своєю чергою SpaceX заявляла, що не співпрацює з російськими військовими та вимикає термінали у разі виявлення порушень.
  • Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський публічно звернувся Маска через використання терміналів Starlink російськими безпілотниками у війні проти України.

Маск відповів Сікорському

Топ коментарі
+34
Але ж рішення проблеми з боку Маска дуже просте: блокувати зв'язок на кожному терміналі, що переміщається від кордону України з рашкою або білорашкою вглиб України більше, ніж на 30-50 км.
Тобто супутники і так трекають розташування "термінала". Якщо вектор переміщення термфнала вглиб України, і протягом останніх 60 хвилин термінал заглибився на територію України більше ніж на 50 км - блокувати. Було б бажання
показати весь коментар
28.01.2026 12:05 Відповісти
+28
Не бачу причини аби Сікорський тупо не обматюкав цього упоротого наркомана. Дипломатія вмерла. Настав час гопників.
показати весь коментар
28.01.2026 12:06 Відповісти
+25
Імбецил - це Муск! Щоправда, поки що не слюнявий
показати весь коментар
28.01.2026 12:02 Відповісти

Завантаження...