Жебрівський про блокаду окупованих територій Донбасу: "Чи готові ми до того, що шахтарі залишаться без роботи? А куди вони підуть?"
Торгівлю з окупованими територіями Донбасу потрібно врегулювати законодавчо. Але додає, що ситуація не така проста й однозначна, як це здається комусь із активістів. Про це сказав голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.
"Чи готові ми сьогодні відмовитися від вугілля, чи готові закуповувати десь і за якою ціною, це раз? Друге питання - чи готові ми до того, що якщо не будемо закуповувати те вугілля, то шахтарі, які сьогодні на шахтах працюють і зареєстровані тут, платять податки тут, вони залишаться без роботи. І у мене питання - а куди вони підуть?" - сказав Жебрівський.
Раніше нардеп Семенченко ("Самопоміч") заявив: "Заблоковано залізницю Луганськ - Лисичанськ - Попасна на ділянці Гірське - Золоте".
Нагадаємо, 26 грудня народний депутат Семен Семенченко ("Самопоміч") заявив: "Ветерани починають блокаду торгівлі з окупованими територіями". У свою чергу заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука прокоментував це рішення так: "Ініціатори акції діють за межами законодавчого поля". А міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш виступив проти можливої заборони на провезення товарів через лінію зіткнення на Донбасі: "Необхідно мати можливість перевозити вугілля, інакше матимемо проблему по всій країні".Джерело: /p424966
Джерело: https://censor.net/ua/n424968
Нельзя перекрывать жд дороги в рейх
Куда пойдут немцы?
Жебривский