9245 відвідувачів онлайн

У Мінську закликали до відведення озброєнь з Авдіївки та Ясинуватої до 5 лютого, - заява

У середу, 1 лютого, учасники зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську закликали до відведення зброї до 5 лютого в районі Авдіївки та Ясинуватої.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це йдеться у відповідній заяві.
"Закликаємо відвести до 5 лютого 2017 року в місця постійного зберігання всі види озброєнь, визначених Мінськими угодами, на вказану в них відстань і за відповідні лінії", - говориться в документі.
Крім того, учасники зустрічі закликали до суворого дотримання повного і всеосяжного припинення вогню; гарантування безпечного доступу для членів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ для виконання їхнього мандата; сприяння гуманітарним зусиллям, спрямованим на відновлення водопостачання, електропостачання та теплопостачання, в тому числі за рахунок ремонту інфраструктури.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зараз немає необхідності масово евакуювати жителів Авдіївки, - Жебрівський

Нагадаємо, зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.

Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомлялося і про втрати серед українських вояків.

30 січня внаслідок обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.

Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

За даними прес-центру штабу АТО, зараз бойовики не припиняють штурмових дій у районі Авдіївки.

У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню.

Джерело: /n425928
За даними Нацполіції, станом на ранок 1 лютого 6 мирних жителів поранені, 26 будинків пошкоджено в Авдіївці внаслідок обстрілів бойовиками міста з 29 січня.
Джерело: https://censor.net/ua/n425985
Топ коментарі
+43
В Минске призвали к отводу вооружений из Авдеевки и Ясиноватой до 5 февраля, - заявление - Цензор.НЕТ 5936 [Зображення недоступне]
показати весь коментар
01.02.2017 20:20 Відповісти
+35
И верите что отведут кацапы? Любое перемирие это подготовка к наступлению..русские только так воюют. Это гниды без чести и совести. Вспомните слова *****, что они будут стоять за спинами наших женщин..Это тактика вонючей парашки.. Поверить себя обмануть.
показати весь коментар
01.02.2017 20:14 Відповісти
+35
В Минске призвали к отводу вооружений из Авдеевки и Ясиноватой до 5 февраля, - заявление - Цензор.НЕТ 6724
показати весь коментар
01.02.2017 20:20 Відповісти

Завантаження...