Ніяких слідчих дій у приміщенні Держфінмоніторингу не проводили, - заява НАБУ

29 листопада 2017 року детективи НАБУ отримали ухвалу суду про надання тимчасового доступу до копій документів, які зберігаються у Держфінмоніторингу. Цю ухвалу направлено на виконання до ДСФМУ 6 грудня. Попередньо узгоджено, що копії документів, зазначених в ухвалі слідчого судді, ДСФМУ надасть НАБУ наступного тижня. Жодних перешкод у проведенні досудового розслідування з боку Держфінмоніторингу не чинилося.
Тимчасовий доступ до документів надано в рамках розслідування кримінального провадження, яке було внесено до ЄРДР на виконання ухвали Солом’янського суду м. Києва від 11 липня 2017 року.
Наголошуємо, що детективи Національного бюро діють відповідно до Закону і здійснюють досудові розслідування об’єктивно та неупереджено. Саме такої позиції – об’єктивності та неупередженості – просимо дотримуватися у їхніх публічних заявах і шановних народних обранців".
Шо одно лепило в ВР брякнуло, а другое в СМИ распространило? Так в ВР все время кто-то что-то брякает и лепит.