11314 відвідувачів онлайн
1 351 20

Ніяких слідчих дій у приміщенні Держфінмоніторингу не проводили, - заява НАБУ

29 листопада 2017 року детективи НАБУ отримали ухвалу суду про надання тимчасового доступу до копій документів, які зберігаються у Держфінмоніторингу. Цю ухвалу направлено на виконання до ДСФМУ 6 грудня. Попередньо узгоджено, що копії документів, зазначених в ухвалі слідчого судді, ДСФМУ надасть НАБУ наступного тижня. Жодних перешкод у проведенні досудового розслідування з боку Держфінмоніторингу не чинилося.

Тимчасовий доступ до документів надано в рамках розслідування кримінального провадження, яке було внесено до ЄРДР на виконання ухвали Солом’янського суду м. Києва від 11 липня 2017 року.

Наголошуємо, що детективи Національного бюро діють відповідно до Закону і здійснюють досудові розслідування об’єктивно та неупереджено. Саме такої позиції – об’єктивності та неупередженості – просимо дотримуватися у їхніх публічних заявах і шановних народних обранців".

Топ коментарі
+1
а ты их там видело?
показати весь коментар
21.12.2017 17:16 Відповісти
+1
тогда получается они без всякого основания зашли и вынесли документы, вещая что "решение по выемке дооформим потом, надо быстро изъять чтоб не уничтожили", а документы потом х. знает куда пошли. об это я и говорил - это золотое дно для гебни - прослушивать, изымать документы, инициировать скандалы в сми на членов нашего правительства.
показати весь коментар
21.12.2017 17:17 Відповісти
+1
А с чего ты взял, шо они приходили? Никаких следственных действий в помещении Госфинмониторинга не проводилось, - заявление НАБУ - Цензор.НЕТ 4321

Шо одно лепило в ВР брякнуло, а другое в СМИ распространило? Так в ВР все время кто-то что-то брякает и лепит.
показати весь коментар
21.12.2017 17:20 Відповісти

Завантаження...