Новолуганське знову з газом і світлом, - Жебрівський

Про це повідомив у Facebook голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, інформує Цензор.НЕТ.
"Хороша новина: газо- та електропостачання в Новолуганському відновили повністю. Дякую ремонтним службам і всім, завдяки кому оперативно подолали наслідки обстрілу. Все буде Україна", - написав Жебрівський на своїй сторінці.
Раніше повідомляли, що 18 грудня найманці РФ обстріляли з "Градів" житловий сектор Новолуганського. Внаслідок обстрілу було пошкоджено 5 п'ятиповерхівок, 7 двоповерхівок, гуртожиток, амбулаторія, школа, дитсадок і 41 приватний будинок.
