Жителям Гладосового Донецької області виплатять усі пенсії за 3 роки, - Жебрівський

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.
"Щодо Гладосового триває оформлення документів на отримання жителями селища українських пенсій. Поставив завдання перед районною владою, представникам соцзахисту та пенсійного фонду, щоб до нового року люди змогли отримати свої гроші. Хто мав отримати й не отримував їх із 2014-го, мають отримати усю суму", - заявив Жебрівський.
Також Жебрівський повідомив, що в селищі Новолуганське (Бахмутський район Донецької області), яке нещодавно обстріляли найманці РФ, повністю відновили газо- і електропостачання.
Как вы думаете, путян приди все равно кричать будут?