9432 відвідувача онлайн

Польща політично деградує, тому Україні не можна давати слабинку, - Андрухович

Польща політично деградує, тому Україні не можна давати слабинку, - Андрухович

Влада Польщі шукає ворогів в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Гордон", про це 8 січня в ефірі телеканалу ZIK заявив український письменник Юрій Андрухович.

"Називали б ми проспект іменем Бандери (провідник Організації українських націоналістів Степан Бандера. - Ред.) чи ні - вони все одно говорили б, що у нас є культ Бандери. Їм потрібні якісь "гачки" для того, щоб диктувати свою волю. Я думаю, так лягла політична карта в Польщі", - пояснив він. 

Письменник назвав польську правлячу партію "Право і справедливість" "людьми негативного меседжу, агресивного політичного дискурсу, яким потрібні конфлікти". 

"У нас дуже поширена думка, що Україна вже встигла з усіма сусідами посваритися. Але Польща теж має погані відносини з усіма сусідами, насамперед - жахливе погіршення з Німеччиною. Перестає функціонувати Веймарський трикутник - Франція, Німеччина, Польща", - зазначив Андрухович.

За його словами, "Польща політично деградує", тому Україні "не можна давати слабинку".

"Краще триматися своєї лінії і відповідати в тій тональності, в якій Україна відповідає: без образ, в спокійному, стриманому тоні. Я думаю, це оптимальна лінія поведінки. Необхідно цей поганий час перечекати", - переконаний письменник.

У липні 2017 року міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявляв, що Варшава накладе вето на потенційний вступ України до Європейського Союзу, якщо не будуть вирішені історичні питання навколо Бандери.

У грудні прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький підкреслював, що відносини з Україною необхідно будувати на історичній правді і не можна забувати про такі події, як "геноцид" на Волині. Також він повідомив, що Польща приймає дуже багато біженців з України.

Глава МЗС України Павло Клімкін стверджував, що близько 1 млн українців, які працюють у Польщі, рятують її економіку.

Топ коментарі
+27
яка б не була погана наша влада, памятай одну річ - в міждержавних суперечках треба завжди бути на боці своєї держави Польша политически деградирует, поэтому Украине нельзя давать слабинку, - Андрухович - Цензор.НЕТ 5257
показати весь коментар
09.01.2018 08:38 Відповісти
+20
У поляків друзі виключно тільки ті на кому вони можуть заробити. Не даремно говорять у нас у Львові - поляк то не нація то професія. Повірте знаю що говорю тому що маю з ними справи вже років 20.
показати весь коментар
09.01.2018 08:41 Відповісти
+17
Поляки такі ж ;друзі; України як і кацапи.
показати весь коментар
09.01.2018 08:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Україна політично вже давно деградувала .
показати весь коментар
09.01.2018 08:34 Відповісти
яка б не була погана наша влада, памятай одну річ - в міждержавних суперечках треба завжди бути на боці своєї держави Польша политически деградирует, поэтому Украине нельзя давать слабинку, - Андрухович - Цензор.НЕТ 5257
показати весь коментар
09.01.2018 08:38 Відповісти
Так он и так на стороне своей державы. То есть на стороне РФ.
показати весь коментар
09.01.2018 09:45 Відповісти
Не путайте деградацию и перелом старой политических системы и традиций и становление новых. Да. Трудно, много ошибок. Но где было иначе? Кроме того у нас появилось гражданское общество. Не на бумаге, а реально, контролирующее власть. Пока не сильно, но тоже - ведь только зародилось.
показати весь коментар
09.01.2018 08:40 Відповісти
Польща політично деградує, тому Україні не можна давати слабинку, - Андрухович - Цензор.НЕТ 1136
показати весь коментар
09.01.2018 09:08 Відповісти
Поляки такі ж ;друзі; України як і кацапи.
показати весь коментар
09.01.2018 08:36 Відповісти
У поляків друзі виключно тільки ті на кому вони можуть заробити. Не даремно говорять у нас у Львові - поляк то не нація то професія. Повірте знаю що говорю тому що маю з ними справи вже років 20.
показати весь коментар
09.01.2018 08:41 Відповісти
Потихеньку і до нас це доходить, що в глобальному світі найвище цінуються не стільки "євроцінності", а прості, "не пахнучі" гроші. І що в основному допомога Україні від партнерів зводиться до політичних, а в майбутньому і до економічних вигод.
показати весь коментар
09.01.2018 08:45 Відповісти
"Евроцінності", это то на чем Европа заробляе пахнущі и не пахнущі грощi. И это то что позволяет им хорошо жить.
Ибо можно поиметь рубль взяток с параши, и потерять свободу, которая сконвертируется в миллион долларов.
показати весь коментар
09.01.2018 09:41 Відповісти
Х-лу би сподобався Exorcist, бо всі вороги нам, окрім "мишебраттів"
показати весь коментар
09.01.2018 08:51 Відповісти
Так, були. І його навіть тимчасово блокували. Але на місці зрубаної голови, як у гідри, виросла нова.
показати весь коментар
09.01.2018 08:59 Відповісти
Джамальчик, по перше- я в житті ні в кого нічого не вкрав.
А по друге- раджу неоднократно судимому за викрадання та утримування в рабстві українців осетинцю, котрий ще й на рекеті прогорів і був з шумом вигнаний з лав МВД де працював дільничим, помовчати.
показати весь коментар
09.01.2018 14:29 Відповісти
Те що Польща політично деградує з автором повністю згоден АЛЕ - Україні би таку деградацію!!!
показати весь коментар
09.01.2018 08:38 Відповісти
Саме тому в деградуючу Польщу їдуть мільйони українців,їдуть сім'ями...З квітучої,реформованої ******** та Ко мафією...
показати весь коментар
09.01.2018 08:38 Відповісти
Мільярди.
показати весь коментар
09.01.2018 08:40 Відповісти
Полтора миллиона.
показати весь коментар
09.01.2018 08:43 Відповісти
Мульйони? Ого! Мабуть, і я вже там, щоб не порушувати Вашої статистики.
показати весь коментар
09.01.2018 08:41 Відповісти
Ну не мільйони але по статистиці самих поляків українців у низ зараз на заробітках біля мільйона - літом більше зимою менше. Останні дані з каналу TVN 24.
показати весь коментар
09.01.2018 08:52 Відповісти
Вот Украина и избавится от поляков, т.к. при реформах Бальцеровича поляки массово дёру давали из Польши.
показати весь коментар
09.01.2018 09:16 Відповісти
Їдуть на місце трьох мільйонів поляків, які назавжди покинули Польщу. Бидла достатньо і в Польщі, і в Україні. Всім цим мігрантам пох країни, цінності, ідеї. Їм в голові лишень гроші. А в Польщі гроші великі лише для української бидломаси.
показати весь коментар
09.01.2018 12:33 Відповісти
"людьми негативного месседжа, агрессивного политического дискурса, которым нужны конфликты".Источник: https://censor.net/n3043244

О ком это на форуме он говорит?
показати весь коментар
09.01.2018 08:41 Відповісти
Польша политически деградирует, поэтому Украине нельзя давать слабинку, - Андрухович - Цензор.НЕТ 8527
показати весь коментар
09.01.2018 08:44 Відповісти
Джамал, дякую. А то вже зранку тільки негатив на Цензорі. Всюди песимізм і зрада.
показати весь коментар
09.01.2018 08:47 Відповісти
Навзаєм. Польща політично деградує, тому Україні не можна давати слабинку, - Андрухович - Цензор.НЕТ 6221
показати весь коментар
09.01.2018 08:52 Відповісти
Хотів лайкнути, але бачу, що запостив Джамал - відповідно не лайкнув. Тобі пора змінити нік, значить.
показати весь коментар
09.01.2018 09:23 Відповісти
Польша политически деградирует? А что тогда говорить об Украине?
показати весь коментар
09.01.2018 08:45 Відповісти
Можно іменем Коновальця. Тільки, мені здається, це також полякам не до вподоби.
показати весь коментар
09.01.2018 08:48 Відповісти
https://censor.net/user/416938 - а вам Михайлов понимать этого и не надо..... Вы русские продолжайте делать свое дело в Белоруссии в направлении ассимиляции белорусов - я слышал у них на западе страны еще осталось пару сел, где понимают белорусский язык.... Польща політично деградує, тому Україні не можна давати слабинку, - Андрухович - Цензор.НЕТ 5770
показати весь коментар
09.01.2018 08:53 Відповісти
Ну чому пару? Там назбирається добрий десяток сіл, хто ще розуміє і, навіть, розмовляти вміє гарною білоруською мовою.
показати весь коментар
09.01.2018 08:55 Відповісти
https://censor.net/user/102072 - ну вот видите..., таким как Михайлову еще много работы....
показати весь коментар
09.01.2018 08:57 Відповісти
І ім"я їм легіон. Але то Сізіфів труд. Білорусь переживе і стане БІЛОРУССЮ, не дивлячись на потуги Михайлов-их
показати весь коментар
09.01.2018 09:01 Відповісти
https://censor.net/user/102072 - посмотрим..., но мне кажется точка не возврата уже пройдена...
показати весь коментар
09.01.2018 09:04 Відповісти
без кажется
показати весь коментар
09.01.2018 10:28 Відповісти
А тебе то чого це турбує?
показати весь коментар
09.01.2018 09:00 Відповісти
Пора снять всем розовые очки - Польша - не наш союзник, Польша настроена на абортацию добрососедских отношений с Украиной, поляки намерены диктовать нам свое "видение мира" где мы - терпилы, жадно и заискивающе смотрящие в рот польскому пану, возрождающему "Великую Польшу от моря до моря".
Вот только я не понимаю, за счет чего это панство пыхатое намерено такой проект реализовать, ибо сами они живут на дотациях от Евросоюза. Похоже что ляхи, как наши лугандонцы, убеждены что им "все должны".
показати весь коментар
09.01.2018 08:49 Відповісти
Польський гонор. Хочуть замінити нам "старшого брата" на себе.
показати весь коментар
09.01.2018 08:52 Відповісти
Нет. Слово неправильное.
"Гонор" - во всех языках, кроме кацапского - означает слово "Честь".
В украінскій мові також "гонор" - то "честь" (рус), у деяких майстрів було клеймо ("гонор за якість").
показати весь коментар
09.01.2018 08:57 Відповісти
Сюзик, буква "Ї" знаходиться на клаві "Ъ".
показати весь коментар
09.01.2018 09:03 Відповісти
Є гордість, а є "польський гонор". Найвищий ступінь сліпої гордості. В Європах є такий термін
показати весь коментар
09.01.2018 09:03 Відповісти
Що ви примахались до тієї Польщі? Подивіться на себе в дзеркало, а тоді вже критикуйте другі країни. Бо в себе колоди в оці не бачите. Придурків -історикознавців кругом хватає і у кожного своя правда.
показати весь коментар
09.01.2018 08:59 Відповісти
Типа- ЗАЖРАЛИСЯ???🤣🤣
показати весь коментар
09.01.2018 09:05 Відповісти
ветрович заглох другой обявился
показати весь коментар
09.01.2018 09:06 Відповісти
"Свято місце пусто не буває"...
показати весь коментар
09.01.2018 09:08 Відповісти
В"ятрович не заглох. На днях слухав і дивився його інтерв"ю. Просто його зараз тут не цитують. Поки що. А ось кому це потрібно - це питання.
показати весь коментар
09.01.2018 09:16 Відповісти
Діти їздили відмічати Новий рік в Польшу...
Маййже всі розмовляють українською та російською там,
проблем ніяких не було...😀😀
показати весь коментар
09.01.2018 09:09 Відповісти
это путин хочет поссорить украинцев и поляков.
Но украинцы и поляки -друзья!
показати весь коментар
09.01.2018 09:13 Відповісти
Абсолютно вірно. Поляки так кричали, що із-за Бандери перестануть бути АДВОКАТОМ УКРАЇНИ у Євросоюзі, що не помітили, як їм самим потрібен той АДВОКАТ))))) Крім мадьярів, таких самих посіпак та клевретів , їх нікому захищати та підтримувати у цьому Євросоюзі...
показати весь коментар
09.01.2018 09:16 Відповісти
В Польше идёт такой же процесс как и в Украине - национального осознания своего положения в мире. Только польская национальная идея подразумевает восстановление Речи Посполитой от моря до моря. А это очень опасно для окружающих стран.
показати весь коментар
09.01.2018 09:20 Відповісти
Наведи приклад, що це являється фактом...
показати весь коментар
09.01.2018 09:38 Відповісти
Факт национального осознания или факт национальной идеи ...
показати весь коментар
09.01.2018 09:45 Відповісти
скоріше друге
показати весь коментар
09.01.2018 09:50 Відповісти
Загадками говорить изволите. Условием возрождение Польши является создание третьей Речи Посполитой, об этом многие дискутируют в открытой польской прессе. А какая-же это Речь Посполитая если она не от моря до моря. Пока о масштабных притязаниях к соседям разговора нет, но польский сенатор Ян Жарына уже высказался в духе, что без Львова нет польского народа. Пока у власти консерваторы (националисты) Качиньского, такие дискуссии будут вестись.
показати весь коментар
09.01.2018 10:01 Відповісти
давно пора запитати у поляків, чого такого вони натворили за 20 довоєнних років на захід від Горині, що привело до "внутрі"-польського громадянського конфлікту на окупованих німцями землях... в цей же час на правобережжі Горині конфлікту між католиками і православними не було...Польща має дати відповідь, адже в результаті невмілої польської політики пострадали тисячі і тисячі волинян...
показати весь коментар
09.01.2018 09:21 Відповісти
Все правильно сказал. Я б сказал бы еще больше.
Сейчас во всем мире идет деградация, даже США сия чаша не минула. И все это будет продолжаться, до тех пор пока не будет большой заварушки. Потом параша отхватит ********, и все станет на свои места.
показати весь коментар
09.01.2018 09:42 Відповісти
Украина уже устала проситься в ЕС.
показати весь коментар
09.01.2018 09:45 Відповісти
Слава Богу, що не в твою кацапію.
показати весь коментар
09.01.2018 09:53 Відповісти
Туда тоже не надо... Слава Богу, что ты наконец это поняла, Миссис Валюха. Видать здорово тебе вставили кацы...
показати весь коментар
09.01.2018 11:20 Відповісти
А она разве проситься сейчас?Получила ассоциацию , безвиз и теперь основная цель уже внутри страны все говно рагребти - коррупцию, АТО итд. итп.
показати весь коментар
09.01.2018 10:31 Відповісти
Так уже ж не просится. Устала, как и Турция. Та с 1963 просилась, просилась, да и наплевала на это дело. А разгребать надо. Давно пора разгребать. Може потом к нам будут проситься.
показати весь коментар
09.01.2018 11:27 Відповісти
. . . нам бы так деградировать . , и шоб поляки ехали к нам гастарбайтерами / быть помощником сша в европе ,,,
показати весь коментар
09.01.2018 10:02 Відповісти
Я би погодився з цими твердженнями Андруховича, якби в Україні було все гаразд. А так, якщо за його виразом "Польша політично деградує", то нинішній політичний лад в Україні - це риго-соєвий совок.
показати весь коментар
09.01.2018 10:10 Відповісти
А хіба не так ?
показати весь коментар
09.01.2018 10:42 Відповісти
Просто, пшеки в 2014 испугались, что ***** до Варшавы дойдёт. А когда испуг прошёл, пошла старая ляховская песня.
показати весь коментар
09.01.2018 10:41 Відповісти
Можна сказати,що "Польща жахливо погіршила стосунки з Німеччиною",а можна сказати що Польща почала диктувати Німеччині свої умови і від цього вона страждає куди менше,ніж сама Німеччина.І не Андруховичу,поганенькому письменнику,що зробив ім"я на на описуванні мафіозних розбірок судити про це...Польща дбає про власні національні інтереси,не пускаючи негро-арабську еміграцію в країну,а лишень "білу" еміграцію,тобто слов"янську...Для нас вона являється заслоном від тієї "чорноти",яка несе тероризм і кардинально іншу культуру,так само як ми є заслоном для неї від убогого москальсько-соціалістичного укладу.Пам"ятаймо про це,і не даваймо віри отим всім санкціонованим владою дзявканням другосортних письменників...
показати весь коментар
09.01.2018 10:52 Відповісти
Підтримую висновки Андруховича. У поляків зараз при теперішній владі в зовнішній і внутрішній політиці великодержавний підйом з агресивною, безапеляційною риторикою, що на перших порах дуже шкодить стосункам з сусідами. За підйомом - завжди спад. Відійдуть ващиковські-качинські, пройде шовіністичний психоз, прийдуть помірковані, виважені люди до влади. Налагодяться нормальні стосунки. Нам потрібно своє по державному робить. У нас море своєї роботи. Караван повинен йти, не зважаючи на собак.
показати весь коментар
09.01.2018 12:36 Відповісти
"Противсихи" привели Януковича и его последователей к власти...
"Противсих" Андрухович...