Убивство Ноздровської не було спланованим, це збіг обставин, - Аброськін. ВIДЕО
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це повідомив на брифінгу начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін.
Відео 112
"Це не сплановане вбивство, це збіг обставин", - сказав він.
Аброськін уточнив, що Ноздровській було завдано більш ніж десять ножових ударів.
Нагадаємо, 1 січня, журналіст Володимир Тимофійчук повідомив, що в річці поблизу села Демидів Вишгородського району знайшли тіло зниклої два дні тому Ірини Ноздровської - сестри загиблої в ДТП Світлани Сапатинської. Пізніше в Нацполіції підтвердили смерть Ноздровської.
Ірина Ноздровська два роки добивалася справедливості щодо винуватця ДТП - жителя села Демидів Дмитра Россошанського, який скоїв наїзд у стані наркотичного сп'яніння. Дядько Россошанського на той момент обіймав посаду голови Вишгородського районного суду.
Читайте також: Дочка Ноздровської про розслідування вбивства матері: "Справу має контролювати народ"
8 січня Нацполіція офіційно заявила про затримання підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської. 9 січня суд заарештував підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської Юрія Россошанського на 60 діб без права внесення застави.
Помню, по такому же трагическому стечению несколько кордовцев превратили служебный автомобиль с мигалками и экипажем в дуршлаг.
Никто наказан не был, все на повышениях. Народ считают тупым быдлом и даже не стараются придумать что-то "похожее на правду". Ну а что? Жрут же! Еще и хвалят, рассказывают про "не все сразу". Пока теплые ламповые бирюковы будут срать в мозги, а население (не народ) при этом ловит кайф, ничего хорошего в этой стране не будет
Сидел дядя, чистил апельсин, шла юристка, споткнулась, упала и прямо на нож - и так 10 раз?
Значит если Барне морду начистили - это теракт и предумышленное покушение, а если эта уродская семья годами угрожала и запугивала - то "сложившиеся обстоятельства"?
Аброськин - лучше бы ты молчал......