Ми повинні робити більше для наших національних громад, - Клімкін

"Ми повинні робити більше для наших національних громад, зокрема і для румунської. Це стосується і фінансування, і зміни методик, оскільки, коли дрібненькі діти приходять у перший клас, ми не повинні їх відлякувати української граматикою - ми повинні ангажувати", - сказав П.Клімкін на спільній прес-конференції з главою МЗС Румунії Теодором Мелешкану в четвер у Чернівцях, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
П.Клімкін також зазначив, що Україна і Румунія продовжать роботу в цій сфері.
В когось є пояснення?