6094 відвідувача онлайн
2 186 14

У Києві завтра обмежать рух по Московському мосту

У Києві завтра обмежать рух по Московському мосту

Обмеження пов'язане з ремонтними роботами.

У Києві 24 січня через проведення ремонтних робіт обмежать рух по Московському мосту, передає Цензор.НЕТ. Про це йдеться в повідомленні "Київавтодору" в Facebook.

 "З 10:00 до 15:00 24.01.2018 в зв'язку з виконанням ремонтних робіт на Московському мосту через р. Дніпро буде частково обмежено рух транспорту в напрямку житлового масиву Троєщина в першій смузі руху", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+2
А якого,власне кажучи,буя,цей міст і досі мацковський?
показати весь коментар
23.01.2018 14:38 Відповісти
+1
Радует, что в стране, кроме воровства, есть ещё постояннонепрерывные процессы!!!
показати весь коментар
23.01.2018 14:20 Відповісти
+1
Пора переименовывать! У Києві завтра обмежать рух по Московському мосту - Цензор.НЕТ 9873
показати весь коментар
23.01.2018 15:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Радует, что в стране, кроме воровства, есть ещё постояннонепрерывные процессы!!!
показати весь коментар
23.01.2018 14:20 Відповісти
Так эти постояннонепрерывные процессы и есть основное воровство из бюджета! У Києві завтра обмежать рух по Московському мосту - Цензор.НЕТ 8666
показати весь коментар
23.01.2018 15:24 Відповісти
У Києві завтра обмежать рух по Московському мосту - Цензор.НЕТ 8511 Вот чёрт! Ты прав! Я как-то сразу и не смекнул! Расслабился видно?!! Дякую! Беру себя в руки! У Києві завтра обмежать рух по Московському мосту - Цензор.НЕТ 8511
показати весь коментар
23.01.2018 15:34 Відповісти
Почему до сих пор не переименован Московский мост , а также Московская колбаса , Вологодское масло и Тамбовский окорок ????????
Предлагаю : Вятровича выгнать " ... за несоответствие занимаемой должности ..."
показати весь коментар
24.01.2018 01:37 Відповісти
А якого,власне кажучи,буя,цей міст і досі мацковський?
показати весь коментар
23.01.2018 14:38 Відповісти
Тоже непонятно.
Ну ладно левобережное направление (условно) куда то на мокшанию указывает,
но ведь противоположное же на Польшу.
Преименуйте в Варшавский.
показати весь коментар
23.01.2018 15:04 Відповісти
А може краще в Европейский?
показати весь коментар
23.01.2018 17:08 Відповісти
тоже вариант.
показати весь коментар
23.01.2018 17:38 Відповісти
Moskovskij?
показати весь коментар
23.01.2018 15:09 Відповісти
Пора переименовывать! У Києві завтра обмежать рух по Московському мосту - Цензор.НЕТ 9873
показати весь коментар
23.01.2018 15:20 Відповісти
в Мокшанский У Києві завтра обмежать рух по Московському мосту - Цензор.НЕТ 239
показати весь коментар
23.01.2018 16:54 Відповісти
що це за кончена назва моста ?
показати весь коментар
23.01.2018 15:15 Відповісти
У Києві завтра обмежать рух по Московському мосту - Цензор.НЕТ 7379
показати весь коментар
23.01.2018 15:35 Відповісти
Наверно под мостом рыбачки будут.
показати весь коментар
23.01.2018 15:36 Відповісти