8070 відвідувачів онлайн
6 079 24

Труханов у суді заперечує наявність громадянства РФ: "Такі документи я маю, а не ксерокопії та фантазії в інтернеті"

Труханов у суді заперечує наявність громадянства РФ: "Такі документи я маю, а не ксерокопії та фантазії в інтернеті"

Мер Одеси Геннадій Труханов заперечує наявність у нього російського громадянства.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив, відповідаючи на відповідне запитання судді на засіданні з обрання Труханову запобіжного заходу.

"У вас є громадянство іншої держави?", - запитав суддя.

"Ні. Я про це говорив і надавав документи. Мене запрошували в СБУ, приїжджали з міністерства внутрішніх справ. Я передавав усю інформацію, яка в мене є", - заявив Труханов.

Він також повідомив, що звернувся до держорганів РФ, щоб ті спростували наявність громадянства цієї країни.

"Я звертався із запитом у 2014 році, у 2015 році й зараз буквально десь ось із адвокатом зустрінуся... пакет документів, де я ініціював, зокрема, і судове звернення для того, щоб цю інформацію спростували органи на території Російської Федерації. І такі документи я маю. Оригінали, а не ксерокопії та фантазії в інтернеті", - заявив мер Одеси.

Раніше суддя задовольнив клопотання адвоката Олександра Лисака і дозволив Труханову перебувати не в закритому склом приміщенні.

Водночас народний депутат від БПП Дмитро Голубов підтвердив готовність взяти Труханова на поруки, яку висловив раніше.

Прокурор попросив відмовити в задоволенні цієї заяви, посилаючись на те, що наявності одного поручителя може бути досить лише в тому випадку, якщо до цієї особи є особлива довіра, а Голубов не вказав факти такої довіри до нього. 

Суд пішов до нарадчої кімнати.

Нагадаємо, 13 лютого детективи НАБУ і прокурори САП повідомили про підозру чотирьом чиновникам мерії Одеси, серед них і чинному меру, в скоєнні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України.

14 лютого в аеропорту "Бориспіль" детективи НАБУ і прокурори САП затримали Одеського міського голову Геннадія Труханова та його заступника Павла Вугельмана.

За версією слідства, ці особи можуть бути причетні до схеми, що завдала збитків місцевому бюджету Одеси. Так, у вересні 2016 року мерія Одеси придбала будівлю, яка раніше входила до цілісного майнового комплексу ДП "Завод "Краян", за 185 млн грн у приватної структури, яка на початку 2016 року сама придбала цей комплекс на аукціоні, організованому ліквідатором держпідприємства, за 11,5 млн грн. Петром Загодиренком - представником компанії, яка продавала будівлю. 

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що САП має намір просити в суді для мера Одеси Геннадія Труханова арешт з альтернативою внесення 50 млн грн застави.

Топ коментарі
+17
Еще есть справка от Путина что я не агент Путина, внатуре!
показати весь коментар
15.02.2018 13:44 Відповісти
+16
Почему никто не верил Саакашвили,когда тот говорил,что труха - козел ?
показати весь коментар
15.02.2018 13:49 Відповісти
+13
-у вас есть расийское гражданство?
-нет!
-ну на нет и суда нет. Труханниучомнивиунават. Хрясь молотком. Заседание закрыто.
показати весь коментар
15.02.2018 13:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Еще есть справка от Путина что я не агент Путина, внатуре!
показати весь коментар
15.02.2018 13:44 Відповісти
Почему никто не верил Саакашвили,когда тот говорил,что труха - козел ?
показати весь коментар
15.02.2018 13:49 Відповісти
а он не врет..он только что сдал паспорт РФ и получил Паспорт и Гражданство Греции....
показати весь коментар
15.02.2018 13:55 Відповісти
Не ставьте провокационных вопросов - подобные умственные нагрузки разрывают ватный моцк на микроны.
показати весь коментар
15.02.2018 13:55 Відповісти
-у вас есть расийское гражданство?
-нет!
-ну на нет и суда нет. Труханниучомнивиунават. Хрясь молотком. Заседание закрыто.
показати весь коментар
15.02.2018 13:50 Відповісти
-нет !
-а если найду?

С ними надо так.
показати весь коментар
15.02.2018 18:08 Відповісти
Ну раз пацан сказал!)))))
показати весь коментар
15.02.2018 13:50 Відповісти
странно, что суд удовлетворяют ответы подозреваемого и совершенно не интересуют доказательства... или они вообще никого не интересуют, зачем тогда разводить этот сыр-бор - спросили бы - виновен, нет, если - нет, до свидания...
показати весь коментар
15.02.2018 13:53 Відповісти
Народ же любит зрелишь..Классика Рима .
показати весь коментар
15.02.2018 13:55 Відповісти
Британское посольство предоставляет украинской стороне официальное письмо, в котором указывается: Насиров Роман Михайлович - имеет паспорт и гражданство Великобритании.
Суд:
- Товарищ Ромочка Насирочка, у вас есть британский паспорт?
- Нэт!!!
- Маладэц! Это правильный шоколадный ответ! Работайте дальше, Ромочка.
показати весь коментар
15.02.2018 14:00 Відповісти
А Михо Саакашвили постоянно кричал что ублюдок труханов корупционер .
показати весь коментар
15.02.2018 13:55 Відповісти
- судья: "Вы совершали преступление, в котором Вас подозревают?"
- обвиняемый: "Нет, Ваша честь"
- судья: " Вы не виновны!"
показати весь коментар
15.02.2018 13:55 Відповісти
***
Снял он обувь - стал пониже
Снял пальто и стал худее.
Без костюма - лоск пожиже,
Без очков - на вид глупее.

Шапку скинул - плешь наружу,
Без перчаток - руки - крюки.
Без жилета - грудь поуже,
Зубы вынул - хуже звуки,

Без портфеля - вид попроще,
Без мобильника - как нищий.
Скинул майку - вовсе тощий,
Сбрил усы - такой носище!

Посмотрела и засмеялась -
Как важна вещей опека!
Снять трусы ему осталось -
И не будет.... человека!!!
(Ночка Али)
показати весь коментар
15.02.2018 14:08 Відповісти
https://service.nalog.ru/inn.do

Труханов у суді заперечує наявність громадянства РФ: "Такі документи я маю, а не ксерокопії та фантазії в інтернеті" - Цензор.НЕТ 5055
показати весь коментар
15.02.2018 14:11 Відповісти
паспорт есть не только у труханова, у новинского и у всей шоблы из опоблока.
показати весь коментар
15.02.2018 14:19 Відповісти
День вождения Трухановым по губам.
показати весь коментар
15.02.2018 14:23 Відповісти
Знову цирк.Цим клоунам він ще не надоів ?
показати весь коментар
15.02.2018 14:47 Відповісти
Типа пацаки,не могут задним числом,сделать ему гражданство,а потом шантажировать Труху тем,що сольют це Украине.Як що вiн откажется на них працювати.Але це така фигня,що даже скучно
показати весь коментар
15.02.2018 15:06 Відповісти
кино для гоев...
показати весь коментар
15.02.2018 15:13 Відповісти
проверил. в базе ********* Труханов есть.
*****, за что мы судьям платим ТАКИЕ деньги???
показати весь коментар
15.02.2018 15:16 Відповісти
Ответ нужен или вопрос - риторический?
показати весь коментар
15.02.2018 15:32 Відповісти
)))
показати весь коментар
15.02.2018 15:42 Відповісти
ФСБ підтвердила, що трухан не є агентом ФСБ, що ще потрібно українському суду?
показати весь коментар
15.02.2018 15:35 Відповісти