11748 відвідувачів онлайн
27 674 197

"Перша має попросити вибачення пані Супрун", - Москаль

Як передає Цензор.НЕТ, про це Геннадій Москаль написав на своїй сторінці в Фейсбук.

Ми подаємо його публікацію повністю:

"Хочу зробити деякі роз’яснення у зв’язку з резонансом довкола обміну "люб’язностями" між мною і пані Супрун через угорську вакцину від кору.

Мої висловлювання відповідають діючому українському законодавству. Так, пункт 1 статті 227 Цивільного кодексу України вказує: "Фізична особа, особисті немайнові права якої порушено внаслідок поширення про неї недостовірної інформації, має право на відповідь, а також на спростування цієї інформації". При цьому кодекс не регламентує, якою саме має бути відповідь – емоційною й експресивною чи нейтральною й офіційною.

Пані Супрун поширила через ЗМІ інформацію, начебто ми контрабандно завезли з Угорщини вакцину від кору, яку лікарі не хочуть використовувати.

Заявляю ще раз, що вакцина від кору бельгійського виробництва, яка сертифікована в Україні, була передана урядом Угорщини на Закарпаття й розмитнена у відповідності із законодавством. Після розмитнення вакцину передали по районах області й почали щепити дітей.

На сьогодні використано близько 80 відсотків вакцини, про що облдержадміністрація щотижня надає інформацію в Міністерство охорони здоров’я України.

Тому оприлюднена пані Супрун інформація – це брехня, що зачіпає не тільки мене особисто, але і всю Закарпатську область, яка з вини Міністерства охорони здоров’я не отримує вакцину й змушена просити гуманітарну допомогу від сусідніх країн.

Оскільки пані Супрун не спростувала свою недостовірну інформацію, мої висловлювання на сесії обласної ради – це право на відповідь, передбачене пунктом 1 статті 227 Цивільного кодексу України.

Я висловив цю відповідь у той спосіб, який вважав за потрібний. Якщо пані Супрун вважає, що зачеплено її честь, гідність і ділову репутацію, вона може звернутися до суду, який призначить лінгвістичну експертизу моїм висловлюванням.

Як казали колишні донецькі, "базар надо не только фильтровать, за базар надо отвечать". А тому перша має попросити вибачення пані Супрун за поширення негативної й недостовірної інформації.

Якщо її вибачення будуть щирими, тоді вони будуть і від мене. Якщо ж пані Супрун промовчить, мовчатиму і я".

Нагадаємо, голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля обурила заява в.о.міністра охорони здоров'я Уляни Супрун про те, що ліки від кору в області не були розмитнені належним чином. Він образив її публічно.

Перша має попросити вибачення пані Супрун, - Москаль 01

Топ коментарі
+24
Я чомусь на боці Москаля, бо у тієї #банутої якийсь скажений погляд...
показати весь коментар
23.02.2018 16:25 Відповісти
+24
Одно плохо - что на всю Украину нашелся только один пожилой госслужащий, который назвал своим именем то, что имеем по факту во всей правящей верхушке
показати весь коментар
23.02.2018 16:27 Відповісти
+15
Хороший ответ, но **..ые его просто не поймут.
показати весь коментар
23.02.2018 16:26 Відповісти

Завантаження...