"За даним фактом командувачем Національної гвардії України генерал-полковником Юрієм Аллеровім призначено службове розслідування", - йдеться в повідомленні.
Як повідомлялося раніше, 22 лютого в Кривому Розі відбувся парад на честь 74-ї річниці звільнення міста від нацистів. Парад очолювала група нацгвардійців з червоними прапорами і зображеними на них серпом і молотом.
Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 9 квітня 2015 року ухвалила закон "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їхньої символіки". Згідно з текстом закону, виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, в тому числі сувенірної символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР, інших союзних радянських республік або їх фрагментів на всій території України заборонено .
Не вполне понимаю, о каком "освобождении" идет речь. Оккупантов под красной тряпкой со свастикой сменили оккупанты под красной тряпкой с серпом и молотком.
jebanaty.. завтра Кисель расскажет - "отчаянный в своей смелости поступок русскоязычных юношей,угнаных на службу в карательные подразделения киевской хунты"..
завтра Кисель расскажет - "отчаянный в своей смелости поступок русскоязычных юношей,угнаных на службу в карательные подразделения киевской хунты"..