6740 відвідувачів онлайн

Росія 10 років таємно розробляла і накопичувала речовину "Новачок", - Джонсон

Про це чиновник повідомив в інтерв'ю BBC, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на 112.

"У нас є докази того, що Росія протягом останніх 10 років не лише вела розробки речовини нервово-паралітичної дії з метою здійснення вбивств, але також створювала і накопичувала "Новачок", - сказав міністр.

За даними Джонсона, завтра до Великої Британії приїдуть експерти з Організації із заборони хімічної зброї для аналізу речовини, за допомогою якої отруїли колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля.

У британському МЗС нагадали, що застосування газу "Новачок" є порушенням Конвенції про хімічну зброю.

Раніше, 12 березня, прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

Мей також заявила, що Велика Британія до вечора вівторка, 13 березня, чекає від Москви пояснень у зв'язку з отруєнням екс-співробітника ГРУ. Після цього Лондон буде готовий вжити найсерйозніших заходів у відповідь.

У середу, 14 березня, Мей оголосила про рішення Лондона вислати 23 російських дипломатів, які працюють на розвідку: "Це буде найбільше одноразове видворення більш ніж за 30 років. Це (цей захід) відображає факт, що російська держава не вперше діє стосовно нашої країни".

Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння нервово-паралітичною речовиною в торговому центрі міста Солсбері. 

Також Цензор.НЕТ повідомляв, що колишнього топ-менеджера "Аерофлоту" і соратника Бориса Березовського Миколу Глушкова знайдено мертвим 12 березня в Лондоні зі слідами удушення.

17 березня в МЗС Росії заявили, що РФ вишле з країни 23 британських дипломатів у відповідь на дії Великої Британії.

Топ коментарі
+50
Мордва, целуй красавчикаРоссия 10 лет тайно разрабатывала и накапливала вещество "Новичок", - Джонсон - Цензор.НЕТ 2854
показати весь коментар
18.03.2018 15:51 Відповісти
+39
Россия 10 лет тайно разрабатывала и накапливала вещество "Новичок", - Джонсон - Цензор.НЕТ 7846https://twitter.com/NashaCanada NashaCanada‏
Самая популярная лондонская частушка:
"Мимо русского посольства
Я без маски не хожу..."

Россия 10 лет тайно разрабатывала и накапливала вещество "Новичок", - Джонсон - Цензор.НЕТ 1828
показати весь коментар
18.03.2018 15:47 Відповісти
+38
Россия 10 лет тайно разрабатывала и накапливала вещество "Новичок", - Джонсон - Цензор.НЕТ 5302
показати весь коментар
18.03.2018 15:45 Відповісти

Завантаження...