11938 відвідувачів онлайн

Суд зобов'язав захист Януковича забезпечити прибуття Азарова для допиту наступного тижня

Суд зобов'язав захист Януковича забезпечити прибуття Азарова для допиту наступного тижня

Вже наступного тижня в Оболонському райсуді Києва планують допитати екс-прем'єра України Миколу Азарова і ще 11 свідків у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"Прошу проявити повагу до суду і прибути на судові засідання 26, 27 і 28 березня. Саме на ці дати суд просить забезпечити прибуття свідків Азарова, Клюєва, Захарченка, Якименка, Лебедєва, Шуляка, Ільїна, Кобзаря, Павленка, Бернадського, Ярощука та Іванцова", - звернувся до адвокатів головуючий суддя Владислав Дев'ятко.

Крім того, додав він, 4 квітня суд пропонує захисту забезпечити допит свідків Луговського, Нікіфорова і Татарікова, а 5 квітня - експертів Доленковської й Ованесян, а також свідка Кобилинського.

Таким чином, суд пропонує допитати усіх свідків захисту до 5 квітня.

Раніше адвокат Сердюк повідомив, що свідок Азаров просить допитувати його у справі Януковича в режимі відеоконференції.

Нагадаємо, сьогодні, 21 березня 2018 року, в Оболонському районному суді Києва триває 41-ше засідання по суті у справі про держзраду і пособництво ведення війни екс-президента Віктора Януковича.

Януковичу інкримінують три статті Кримінального кодексу України: ст. 111 (державна зрада), ст. 27, ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни); ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки).

На позаминулому, 39-м засіданні, суд почав допит свідків сторони захисту. Показання дали екс-глава МЗС Леонід Кожара і співробітник "Украероруху" Андрій Чертков.

 На 37-му засіданні суд закінчив допит свідків сторони обвинувачення. Останніми давали свідченняекс-посол України в РФ, постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, а також Президент України Петро Порошенко.

Стенограми допиту попередніх свідків сторони обвинувачення, включно із Секретарем РНБО Олександром Турчиновим, екс-прем'єром Арсенієм Яценюком, головою МВС Арсеном Аваковим та спікером ВР Андрієм Парубієм, читайте тут.

Раніше Янукович оголосив, що не братиме участі в судовому процесі у справі про державну зраду нібито через те, що результат цього процесу заздалегідь визначений, а також відкликав своїх адвокатів. Обвинуваченому держава надала безкоштовного адвоката Віталія Мешечека.

Безкоштовний адвокат Януковича підтримував ту саму лінію, що і платний захист: "Позиція попередніх адвокатів правова і правильна". Однак пізніше він заявив, що справа є дуже складною, і 17 серпня Оболонський райсуд Києва задовольнив його самовідвід. 21 серпня регіональний центр із надання безоплатної вторинної правової допомоги в Києві визначив новим адвокатом Віктора Януковича в справі про державну зраду Максима Гераська.

На 17-му засіданні, 26 жовтня, Януковичу було надано третього за рахунком безкоштовного адвоката - Ігоря Ляшенка, який вийшов зі справи після того, як на прохання обвинуваченого в процес повернулися його платні адвокати Віталій Сердюк, Ігор Федоренко та Андріана Фозекош. 

Топ коментарі
+7
> обеспечить прибытие Азарова <

...
Ліл
показати весь коментар
21.03.2018 17:40 Відповісти
+4
Лучше бы дороги делали. Все равно не посадят никого.
показати весь коментар
21.03.2018 17:43 Відповісти
+4
Давайте,жгите! Давно азиривского изыга не слышали)))
показати весь коментар
21.03.2018 17:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
> обеспечить прибытие Азарова <

...
Ліл
показати весь коментар
21.03.2018 17:40 Відповісти
Этот парень согласен прибыть в стольный град Киев только тушкой или чучелом.
показати весь коментар
21.03.2018 18:13 Відповісти
То ригівська цинічна КАЖЯРА понабріхувала казочок,то Каляна Яничя прагнуть почути.Воно і з Маась-кви непогано гавкає з Аль-єйньєкамь.
показати весь коментар
21.03.2018 22:25 Відповісти
он жив ? ещё ?
показати весь коментар
21.03.2018 18:17 Відповісти
Лучше бы дороги делали. Все равно не посадят никого.
показати весь коментар
21.03.2018 17:43 Відповісти
Судьи дороги не строят.
показати весь коментар
21.03.2018 17:51 Відповісти
А судьи ,кто ?
показати весь коментар
21.03.2018 17:53 Відповісти
ты бы лучше свой Даунбас освобождал...!
показати весь коментар
21.03.2018 18:03 Відповісти
Так лолита ж не дает. И ты его поддерживаешь в этом.
показати весь коментар
21.03.2018 18:06 Відповісти
кому ты тут свою туфту втираешь - тебе настоящему донбацу нужно партизанскую войну вести...
показати весь коментар
21.03.2018 18:12 Відповісти
Ну давай. Я буду тебе маршруты прокладывать на карте по минному полю.И записывать твой путь,для будущего наступления.Начинать нужно с малого.
показати весь коментар
21.03.2018 18:16 Відповісти
так ты эти поля и минировал - это явка...?
показати весь коментар
21.03.2018 18:29 Відповісти
ПРИКОЛЬНО. азаров пакует такой вещи
показати весь коментар
21.03.2018 17:44 Відповісти
Давайте,жгите! Давно азиривского изыга не слышали)))
показати весь коментар
21.03.2018 17:44 Відповісти
Єслі Азіров приїдеть, я пійму, почіму в мірті місіці начілся гололід і снігопід.
показати весь коментар
21.03.2018 18:34 Відповісти
Киля не приедет...У него с украинским проблемы были, но не с мозгами...
показати весь коментар
21.03.2018 17:46 Відповісти
С мозгами у кили не могло быть проблем ввиду их отсутствия.
показати весь коментар
21.03.2018 17:48 Відповісти
При Киле , сколько доллар стоил, вспоминаем....А при нынешнем ворьё..? Простые цифры, в разы разнятся...
показати весь коментар
21.03.2018 18:41 Відповісти
...угу... ...в 2012 году еврик стоил 30 рублей... ...а сейчас 70.
показати весь коментар
21.03.2018 19:19 Відповісти
😂😂😂😂столько перечислили особ что мона сразу сезо на выезд
показати весь коментар
21.03.2018 18:13 Відповісти
Судьи вообще адекватные, каким образом адвокат это обеспечит.
показати весь коментар
21.03.2018 17:48 Відповісти
А что Кіля умер?
показати весь коментар
21.03.2018 17:50 Відповісти
Это его проблемы.
показати весь коментар
21.03.2018 17:50 Відповісти
Так защита хочет использовать их как сведетелей, значит должна обеспечить.
показати весь коментар
21.03.2018 17:55 Відповісти
микила янавич як всигда ******** годины на пилторы.
показати весь коментар
21.03.2018 17:54 Відповісти
Дело спасения утопающих - дело рук самих утопающих.
показати весь коментар
21.03.2018 18:02 Відповісти
Надо Азарову дать хорошего переводчика, который знает как "балякать у своэй дыржавной прашлай квартыре, кде менье взяли поцики ваньши и апракинули у смердюінчий юнітаз!"
показати весь коментар
21.03.2018 18:08 Відповісти
Киля, не гони,приезжай! Азиривка с рубльовским акцентом...это что-то! Хоть поржом. А то у гади конкурентов достойных нет(((
показати весь коментар
21.03.2018 18:08 Відповісти
Микола визвращается. Гройсман должен начинать беспокоиться?
показати весь коментар
21.03.2018 18:08 Відповісти
прибытие Азарова для допроса на следующей неделе

...если будет давать показания по-украински -- я всё брошу и буду конспектировать! *)
показати весь коментар
21.03.2018 19:15 Відповісти
він прибуде в пісіжирськой вагінє
показати весь коментар
21.03.2018 20:24 Відповісти
Не прийде, бо хтось бімбу заложить
показати весь коментар
21.03.2018 20:35 Відповісти
Бімбі Азірів прибудет в суд, это конечно уже смешно! Суд зобов'язав захист Януковича забезпечити прибуття Азарова для допиту наступного тижня - Цензор.НЕТ 6265
показати весь коментар
21.03.2018 22:16 Відповісти
- Остановите поезд.
- Поезд стой! Раз-два.
показати весь коментар
22.03.2018 09:12 Відповісти