8425 відвідувачів онлайн

Наймасштабніше вислання російських співробітників розвідки допоможе захистити колективну безпеку, - керівник МЗС Британії

Наймасштабніше вислання російських співробітників розвідки допоможе захистити колективну безпеку, - керівник МЗС Британії

Керівник МЗС Великої Британії Борис Джонсон на тлі оголошення низкою країн заходів щодо вислання російських дипломатів у зв'язку зі "справою Скрипаля" заявив, що ніколи раніше не відбувалося такого масового висилання "російських співробітників розвідки".

Про це він написав у Twitter, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Оголошена сьогодні надзвичайна міжнародна відповідь із боку наших союзників залишиться в історії як наймасштабніше колективне вислання російських співробітників розвідки; і це допоможе захистити нашу колективну безпеку", - написав Джонсон

"Росія не може безкарно порушувати міжнародне право", - зазначив він.

Нагадаємо, розслідування замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його доньки Юлії триває. Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Зазначимо також, що12 березня прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

У середу, 14 березня, Мей оголосила про рішення Лондона вислати 23 російських дипломатів, які працюють на розвідку: "Це буде найбільше одноразове видворення більш ніж за 30 років. Це (цей захід) відображає факт, що російська держава не вперше діє стосовно нашої країни". 

20 березня 23 співробітники російського посольства в Лондоні, а також їхні сім'ї залишили Велику Британію

 Раніше сьогодні послів Росії викликали в МЗС Латвії, Литви, Естонії.

На саміті ЄС, який завершився 23 березня, країни Євросоюзу виступили на підтримку Великої Британії. Деякі країни, зокрема Польща, розглядають можливість вислання російських дипломатів.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Київ у знак солідарності з британськими партнерами і трансатлантичними союзниками і в координації з країнами Європейського Союзу висилає 13 російських дипломатів.

Про вислання російських дипломатів оголосили Сполучені Штати, Канада і 14 європейських держав, в тому числі Німеччина, Франція, Італія, Чехія та інші. У заявах Вашингтона й Оттави співробітники дипмісій, яких висилають, звинувачувалися у зв'язках з російською розвідкою і в "зловживанні дипломатичними повноваженнями". Крім того, США заявили про закриття російського генконсульства в Сіетлі.

Топ коментарі
+29
Самая масштабная высылка российских сотрудников разведки поможет защитить коллективную безопасность, - глава МИД Британии - Цензор.НЕТ 3916
показати весь коментар
26.03.2018 18:02 Відповісти
+20
"Дипломаты" и их семьи проклинают Пукина до пятого колена.....
показати весь коментар
26.03.2018 18:01 Відповісти
+12
Самая масштабная высылка российских сотрудников разведки поможет защитить коллективную безопасность, - глава МИД Британии - Цензор.НЕТ 5233
показати весь коментар
26.03.2018 18:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Сизрань, бл... Завжди угораю з цієї назви. Звучить ніби хтось обісрався.
показати весь коментар
26.03.2018 18:50 Відповісти
йоксперти вивчають слона в темряві...
показати весь коментар
26.03.2018 18:43 Відповісти
А тепер нехай Great Britain уявить собі СКІЛЬКИ недокацапського ШМЕЛЬЦУ існує в Україні!
Достатньо на Цензорі поспостерігати.
Гнида гнидою поганяє.
показати весь коментар
26.03.2018 18:44 Відповісти
Кацапи, вчить слов"янську мову, згодиться незабаромю
показати весь коментар
26.03.2018 19:06 Відповісти
Кацапи, вчить слов"янську мову, згодиться незабаром.
показати весь коментар
26.03.2018 19:08 Відповісти
В Харькове горит ТРЦ
показати весь коментар
26.03.2018 19:20 Відповісти
Реальная борьба с рашизмом-фашизмом не должна ограничиться высылкой лошадей из табуна Лаврова.
показати весь коментар
26.03.2018 19:35 Відповісти
.Самая масштабная высылка российских сотрудников разведки поможет защитить коллективную безопасность, - глава МИД Британии - Цензор.НЕТ 1223...
показати весь коментар
26.03.2018 19:39 Відповісти
Це ж треба, "в знак солідарності...".... Виходить що за 4 (чотири) роки війни, маючи загиблими понад 10 000 громадян України, десятків тісяч скаліченими російськими найманцями та 1,5 млн. біженців у Пєті не було НІЯКОЇ ПРИЧИНИ вислати 16 "діпломатів" РФ. А тепер врешті решт зявилась. Це магічне слово "солідарність"... А візовий режим з рашистами Петя введе тоді коли Ліпецька фабрика перетвориться в "ядерний попіл"?
показати весь коментар
26.03.2018 20:35 Відповісти
ВАс нічого не дивує у "зойку патріотів" на один манер !? )) :
UA Володимир Букарєв
В знак солідарності загибелі 10 000 людей на сході України ????
Олександр Багряний
отже для того шоб українська влада вислала кацапських шпійонів треба було отруїти двоє осіб у Британії. Десять тисяч вбитих на сході українців для того було недостатньо.
Олександр Багряний
отже для того шоб українська влада вислала кацапських шпійонів треба було отруїти двоє осіб у Британії. Десять тисяч вбитих на сході українців для того українській владі було недостатньо.
Leo Uxmal
Г-н Порошенко, а вот в знак солидарности с 10 000 убитых украинцев и отжатым Крымом нельзя было выслать русских дипломатов? Или вас так пронзила судьба двоих отравленных в Лондоне? Деваться некуда, даже если недовольны российские торговые партнеры.
Г-н Порошенко, а вы президент именно Украины?
НБ
Це ж треба, "в знак солідарності...".... Виходить що за 4 (чотири) роки війни, маючи загиблими понад 10 000 громадян України, десятків тісяч скаліченими російськими найманцями та 1,5 млн. біженців у Пєті не було НІЯКОЇ ПРИЧИНИ вислати 16 "діпломатів" РФ. А тепер врешті решт зявилась. Це магічне слово "солідарність"... А візовий режим з рашистами Петя введе тоді коли Ліпецька фабрика перетвориться в "ядерний попіл"?
показати весь коментар
26.03.2018 22:59 Відповісти
Ага, намьок поняв!!! Ми всі тролі, щойно отримали "нову методичку", але Ви, дуже пильна та спостережлива людина з великої букви, нас викрили. Тут вже можна "зойкнути"?
показати весь коментар
26.03.2018 23:16 Відповісти
Good luck
Наймасштабніше вислання російських співробітників розвідки допоможе захистити колективну безпеку, - керівник МЗС Британії - Цензор.НЕТ 8630
показати весь коментар
26.03.2018 22:07 Відповісти
Добейте империю зла !!!
Наймасштабніше вислання російських співробітників розвідки допоможе захистити колективну безпеку, - керівник МЗС Британії - Цензор.НЕТ 5958
показати весь коментар
26.03.2018 22:11 Відповісти
дуже цікаво - чи будуть отказніки?
показати весь коментар
26.03.2018 22:13 Відповісти
Sколько лет sопли жевали и - прозрели?! Ох и тугодумы...((