10664 відвідувача онлайн

Дипломати РФ у Лондоні вимагають пустити їх до Юлії Скрипаль

Посольство Росії у Великій Британії вимагає надати російським дипломатам доступ до дочки колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля Юлії, яка опритомніла після отруєння.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявляє у Twitter прес-служба посольства Росії в Лондоні.

"Хороші новини. Юлія Скрипаль видужує. Ми наполягаємо на реалізації права на зустріч із нею відповідно до Консульської конвенції 1968 року", - йдеться в повідомленні.

Дипломати РФ у Лондоні вимагають пустити їх до Юлії Скрипаль 01

Раніше ЗМІ повідомляли, що дочка колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля Юлія, яка була отруєна разом із батьком в британському Солсбері 4 березня, отпритомніла і розмовляє.

Як повідомлялося раніше, фахівці Скотланд-Ярду прийшли до висновку, що Скрипаль і його дочка вперше потрапили під вплив нервово-паралітичної речовини у себе вдома. До того ж, за даними поліції, найбільшу концентрацію отруйної речовини виявлено на вхідних дверях будинку.

Також дивіться: Справа Скрипаля: 29 країн світу видворили 146 дипломатів РФ, НАТО - сімох, три держави ЄС не вдалися до дій. ІНФОГРАФІКА

Нагадаємо, розслідування замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його доньки Юлії триває. Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Зазначимо також, що 12 березня прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

У середу, 14 березня, Мей оголосила про рішення Лондона вислати 23 російських дипломатів, які працюють на розвідку: "Це буде найбільше одноразове видворення більш ніж за 30 років. Це (цей захід) відображає факт, що російська держава не вперше діє стосовно нашої країни". 

20 березня 23 співробітники російського посольства в Лондоні, а також їхні сім'ї залишили Велику Британію

На саміті ЄС, який завершився 23 березня, країни Євросоюзу виступили на підтримку Великої Британії. Деякі країни, зокрема Польща, розглядають можливість вислання російських дипломатів.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Київ на знак солідарності з британськими партнерами й трансатлантичними союзниками та в координації з країнами Європейського Союзу видворяє 13 російських дипломатів.

Про вислання російських дипломатів оголосили Сполучені Штати, Канада та 14 європейських держав, серед яких Німеччина, Франція, Італія, Чехія та інші. У заявах Вашингтона й Оттави співробітники дипмісій, яких висилають, звинувачувалися у зв'язках з російською розвідкою та в "зловживанні дипломатичними повноваженнями". Крім того, США заявили про закриття російського генконсульства в Сіетлі.

Станом на 28 березня, після отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Великій Британії вже 28 країн і НАТО видворили 152 російських дипломатів, яких підозрюють у роботі на російську розвідку.

Топ коментарі
+91
Хотят дотравить? Сцуки....
показати весь коментар
30.03.2018 18:00 Відповісти
+68
Нахер...это где то возле Воронежа...ступайте туда мелкими шагами....
показати весь коментар
30.03.2018 18:00 Відповісти
+53
Могут повторить ?
показати весь коментар
30.03.2018 18:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
не иначе как палач хочет встреться с жертвой после неудачной казни....
показати весь коментар
30.03.2018 18:31 Відповісти
Встреча с дипломатами собственной страны - право гражданина, а не обязанность...Юлию не спрашивали - хочет-ли она встречаться?
показати весь коментар
30.03.2018 18:34 Відповісти
Они наглые -эти русские дипломаты!!! Много будут требовать - свалят в гулаг свои , и там будут требовать!
показати весь коментар
30.03.2018 18:34 Відповісти
Ну повинні вони всеж добити її.Бо орденок за її смерть вже на лацкані ...І срібняки криваві пробухали.
показати весь коментар
30.03.2018 21:52 Відповісти
Так в чому проблема, якщо Юлія не хоче бачити тих продажних посіпак від Куйла, то це її право, і ці недокілери можуть йти лісом...
показати весь коментар
30.03.2018 18:34 Відповісти
а ві допускаете,что хочет?
показати весь коментар
30.03.2018 18:37 Відповісти
Читаємо мій комент ще раз і ще раз, поки не уловите його суть...
показати весь коментар
30.03.2018 18:56 Відповісти
но все сейчас решает лечащий врач. Если он видит, что есть опасность для пациента, никого не пустят. К тому же доктор решает или пациент может принимать адекватные решения, потому раша мокет еще долго хотеть.
показати весь коментар
30.03.2018 22:38 Відповісти
Кацапедло встановило собі клаву ua?
показати весь коментар
31.03.2018 11:19 Відповісти
залякати її хочуть щоб мовчала, а то ну самі розумієте методи.
показати весь коментар
30.03.2018 18:37 Відповісти
у Британії вбили волонтера який допомагал українській армії автомобілі передавав безкоштовно, вбили жорстко підпалив авто а тіло було привязали дротом до сидіння. Так що методи ще ті. Це було в пресі.
показати весь коментар
30.03.2018 18:42 Відповісти
най сруцька нація зникне з землі..процесс самоліквідування БОГ включив...............
показати весь коментар
30.03.2018 21:06 Відповісти
Це був Мікус Альпс, британський волонтер литовського походження, власник автосервісу, сам привозив автівки для ЗСУ позашляховики.
показати весь коментар
30.03.2018 23:00 Відповісти
Латыш
показати весь коментар
31.03.2018 02:44 Відповісти
Ну... после правильной беседы, отец троих погибших детей, муж погиюшей жены и брат погибшей сестры про майдацнов заговорил. Так что у кацапов все возможно
показати весь коментар
30.03.2018 18:42 Відповісти
хотят подушкой удавить?
показати весь коментар
30.03.2018 18:43 Відповісти
путінські кілери трєбуют добити жертву
показати весь коментар
30.03.2018 18:44 Відповісти
підаРашу напарашу
показати весь коментар
30.03.2018 18:53 Відповісти
надеюсь там охрана выставлена, от этих ФСБшных "дипломатов" всего можно ожидать
показати весь коментар
30.03.2018 18:55 Відповісти
Нах...й, нах...й, - сказал МИД Британии
показати весь коментар
30.03.2018 18:57 Відповісти
Добить хотят
показати весь коментар
30.03.2018 18:57 Відповісти
Тільки тільки на ноги ставати почала, а тут ррраз і інфаркт.
показати весь коментар
30.03.2018 19:00 Відповісти
Не вздумайте этих упырей к ней пускать !!!
показати весь коментар
30.03.2018 19:00 Відповісти
Дипломаты россосии просят пустить их к Юлии Скрипаль.
Дипломати РФ у Лондоні вимагають пустити їх до Юлії Скрипаль - Цензор.НЕТ 4771
показати весь коментар
30.03.2018 19:06 Відповісти
Требуют?
Примем!
Дипломати РФ у Лондоні вимагають пустити їх до Юлії Скрипаль - Цензор.НЕТ 8359
показати весь коментар
30.03.2018 19:12 Відповісти
Решили добить важного свидетеля ???
показати весь коментар
30.03.2018 19:12 Відповісти
Правильно - делают. Как многие пишут выше: доотравить, добить, дрезать. А как знать истину? Хорошо, что если это Россия. Все понятно. Казнить! А если какая то террорганизаия? Еще не известная, но решившая таким способом - завить. Как зарин в Токио - некое время назад. Дело не в РФ и Британии, украинской "снайперше" или США. Дело в принципе и вопросе: Кто это сделал? Как? Зачем? Почему? Какая цель?
Рано или поздно? "Новичое" - начнет победное шествие по планете и тогда все Ядерные клубы? Извините в ЖОПУ!
показати весь коментар
30.03.2018 19:24 Відповісти
То есть, вы думаете, что она знает, кто это сделал???
показати весь коментар
30.03.2018 19:28 Відповісти
В письме наркому иностранных дел Чичерину Ленин, определил программу действий советской дипломатии на долгие годы:

«Очевидно, что впечатление можно произвести только сверхнаглостью».
показати весь коментар
30.03.2018 19:32 Відповісти
_У него там множество любопытных высказываний, ярко характеризующих маньяка и людоеда. Удивлялся, как цензура не вымарала. Небось, никто не читал весь этот бред графомана...
показати весь коментар
31.03.2018 01:34 Відповісти
Почему турецкий и украинский патриоты убили дипломатов из Москвы ?Дипломати РФ у Лондоні вимагають пустити їх до Юлії Скрипаль - Цензор.НЕТ 949
18-летний Николай Лемик на судебном процессе во Львове в 1933 году
21 октября Николай Лемик зашел в консульство СССР, и со https://day.kyiv.ua/ru/article/ukraina-incognita/den-otplaty словами "Это тебе от Организации украинских националистов - за муки и смерть наших братьев и сестер, за голод в Украине, за все издевательства", убил секретаря консульства СССР Андрея Майлова.

Дипломати РФ у Лондоні вимагають пустити їх до Юлії Скрипаль - Цензор.НЕТ 3517
22-летний Мевлют Алтынташ после убийства российского посла Андрея Карлова 19 декабря 2016 года
19 декабря 2016 года турецкий полицейский Мевлют Мерт Алтынташ со словами "Помните Алеппо, помните Сирию. Мы не оставим вас в покое. Только смерть остановит меня. Мы умираем под Алеппо, ты умрешь здесь" убил в Анкаре посла России в Турции Андрея Карлова.
показати весь коментар
30.03.2018 19:32 Відповісти
...День отплатыСудьба Николая Лемикаhttps://day.kyiv.ua/ru/profile/irina-egorova Ирина Егорова В Миргороде, впрочем, как и во Львове, нет памятника Николаю Лемику. Кто он? Один из миллионов, в кого попала фашистская пуля... И даже могилу его не найти. Расстреляли и закопали где-то в тюремном дворе или пригородной лесопарковой зоне. Даже историки, которые изучают тему освободительной борьбы, Лемика вспоминают не часто, и то мимоходом, даже в Галичине, где имя его знают больше и значительно более широкий круг людей. Хотя этот юноша достоин серьезного внимания историков и политиков, философов и обычных молодых людей, которые задумываются над смыслом жизни. Конечно, у каждого жизненный смысл такой, какой ему предоставляется, в зависимости от глубины натуры. У большинства, как писал Флобер, сердце вечно разделено между двумя всевластными мыслями, которые часто заполняют всю жизнь человека: как бы нажить состояния и как бы пожить для себя, иначе говоря, ограничить свою жизнь собственной скамеечкой и собственным перевариванием пищи...
https://day.kyiv.ua/ru/article/ukraina-incognita/den-otplaty
...
показати весь коментар
30.03.2018 20:14 Відповісти
Дипломати РФ у Лондоні вимагають пустити їх до Юлії Скрипаль - Цензор.НЕТ 9509
показати весь коментар
30.03.2018 19:33 Відповісти
Рашка отравила 1 подданного Англии и какие сильные меры были приняты моментально! А порох 4 года сопли жуёт и деньги считает. Кто нас будет уважать после этого? Вопрос конечно риторический... Стыд и позор.
показати весь коментар
30.03.2018 19:39 Відповісти
Коли в тебе буде такий вплив у світі як у Англії, зможеш теж такі міри застосовувати.
показати весь коментар
30.03.2018 20:12 Відповісти
ТИ МЕНШЕ ПРОПИВАЙ!
показати весь коментар
31.03.2018 10:32 Відповісти
Скорей всего им нужно убедиться она ли это на самом деле, если нет, то писдеть дальше в три короба, если всё-таки она, ну хз, что у них там по плану, как минимум давление, как максимум закончить начатое, по тихому что-то в капельницу брызнуть...
показати весь коментар
30.03.2018 19:39 Відповісти
"Контрольний" хочуть зробити...
показати весь коментар
30.03.2018 19:43 Відповісти
Ага, "чайку с ней попить", да?...))))
показати весь коментар
30.03.2018 19:46 Відповісти
Хочуть закінчити справу. Або не вірять що вижила. Чи хочуть пересвідчитись що жива, тоді прийдеться виконавців утилізувати.
показати весь коментар
30.03.2018 19:57 Відповісти
Ну якось воно криво виходить,коли ми просимо зустріч з Грибом,нам зусь,а для них виходить діє конвенція? Повний маразм!!
показати весь коментар
30.03.2018 19:59 Відповісти
Что бы отравить окончательно...........
показати весь коментар
30.03.2018 20:04 Відповісти
Дипломати РФ у Лондоні вимагають пустити їх до Юлії Скрипаль - Цензор.НЕТ 1355
показати весь коментар
30.03.2018 20:06 Відповісти
похоже новый ядик завезли
показати весь коментар
30.03.2018 20:10 Відповісти
Вот еще и это: http://ru.euronews.com/2018/03/30/skripal-case-proofs?utm_source=newsletter&utm_medium=ru&utm_content=skripal-case-proofs&_ope=eyJndWlkIjoiOTgzNWFjNzczMTM3NDAzYjdmNWU0ZGIyZjZlOGFkZTcifQ==
Я не любитель всего этого, как и Цензора и многого другого, что укр, что рус.. Редко. Раз в неделю захожу - понять для себя, ты еще человек или уже мразь?

Надеюсь, что мразью не стану, как и ею не был. Все, что существует в этом мире? Для осознания, веры, выводов и правды. Тогда? Тогда все правильно.
показати весь коментар
30.03.2018 20:12 Відповісти
контрольный ?
показати весь коментар
30.03.2018 20:17 Відповісти
Кацапы - никто вас ********* к Юлии не допустит.
показати весь коментар
30.03.2018 20:19 Відповісти
В край офонаревшие.
показати весь коментар
30.03.2018 20:24 Відповісти
СМИ: в 1990-е годы из российского НИИ пропали до 14 ампул с ядом "Новичок"
Дипломати РФ у Лондоні вимагають пустити їх до Юлії Скрипаль - Цензор.НЕТ 9680
В 1990-е годы из секретного российского научно-исследовательского института в Саратовской области исчезли от 9 до 14 ампул боевого отравляющего вещества типа "Новичок". Как выяснило интернет-издание https://republic.ru/posts/90241?code=42b46a0683219de1fdb1d2a7de31eb19 Republic , большинство из пропавших ампул получили неизвестные люди из Чечни. Яд, предположительно, продавал один из сотрудников НИИ - ученый Леонид Ринк.
показати весь коментар
30.03.2018 20:26 Відповісти
из секретного института какое то интернет издание получило секретные данные и даже ФИО расхитителя.... О кацапы брешут
показати весь коментар
30.03.2018 20:44 Відповісти
саме легше-все на чечню і нємцова ще й навачок....алкашня сама продавала...........
показати весь коментар
30.03.2018 21:08 Відповісти
в данном случае никто ничего не крал. агент фсб или гру просто взял эти ампулы у себя в служебном сейфе и поехал с ними выполнять задание по ликвидации "предателя" для поднятия престижа ***** в Лондон. агент задание выполнил, патриоты в раше увидели какой у них пахан крутой (достанет предателей в любой части земного шара) и все хором пошли за него голосовать. так что твою новость вместе с ученым Ринком засунь себе в ..... ну короче говоря знаешь куда, ее прицепить некуда....
показати весь коментар
30.03.2018 22:29 Відповісти
...я казав,треба мовчати,бо коцапи доб"ють...
показати весь коментар
30.03.2018 20:29 Відповісти
В виде взятки будут предлагать несколько миллионов на лечение
показати весь коментар
30.03.2018 20:42 Відповісти
все устали от дурашных дипломатов
показати весь коментар
30.03.2018 20:51 Відповісти
Если пустят,они ее убьют.
показати весь коментар
30.03.2018 20:56 Відповісти
А для чего, что бы её добить?
показати весь коментар
30.03.2018 21:03 Відповісти
тих хто бажає теж пора вислати.....шкода що грузом 200.....
показати весь коментар
30.03.2018 21:11 Відповісти
не ну это полный пипец-кацапские наглость и цинизм зашкаливают. требуют!! допустить убийц к жертве
показати весь коментар
30.03.2018 21:19 Відповісти
Шо, там ещё остались дипломаты?)))
показати весь коментар
30.03.2018 21:23 Відповісти
да не дай БОГ
показати весь коментар
30.03.2018 21:44 Відповісти
Дотравить-то ведь надо!
показати весь коментар
30.03.2018 22:14 Відповісти
тут два варианта-или добить.или заставить говорить нужные им вещи...но цинизм такой просьбы конечно безграничен...
показати весь коментар
30.03.2018 22:38 Відповісти
интересно-что победит:здравый смысл или так протокол Конвенции...?
показати весь коментар
30.03.2018 22:43 Відповісти
победит медицина. скажу что нельзя по состоянию здоровья и досвидос.
показати весь коментар
30.03.2018 23:24 Відповісти
контрольный сделать ?
или это те что в очереди на высылку ? хотят посомтреть почему
показати весь коментар
30.03.2018 23:24 Відповісти
Лущее так: "Мардовская дипломудь бажамц шавкамц, кликамц и моро тренчамц".
показати весь коментар
30.03.2018 23:31 Відповісти
Незрозумів !? Добити хочуть?
показати весь коментар
31.03.2018 00:09 Відповісти
будет прикол, если она скажет, что это Британия майданить вздумала, и вообще это она пицы пропавшей с папиком поела. И вообще это была ошибка, всех дипломатов надо вернуть и путин - самый великий в мире, и ему надо помочь.
показати весь коментар
31.03.2018 00:26 Відповісти
Дотравить нужно вот и ломятся
показати весь коментар
31.03.2018 00:43 Відповісти
досыпать "новичка" хотят , чтобы уже наверняка ..., сиё моральное уродство свойственно населению одной восьмой суши .
показати весь коментар
31.03.2018 04:19 Відповісти
А кого тянет на место преступления?
показати весь коментар
31.03.2018 09:40 Відповісти
Просился козел в огород!
показати весь коментар
31.03.2018 11:22 Відповісти
Ну так, щоб потом британцям евакуювати усю лікарню, бо тупорила гебня навіть вбивати розучилася чисто