11074 відвідувача онлайн

Австралія виділяє $50,3 млн на розслідування катастрофи МН17

Австралія виділяє $50,3 млн на розслідування катастрофи МН17

Уряд Австралії виділить понад $50 мільйонів на забезпечення потреб кримінального розслідування в Нідерландах катастрофи МН17.

Про це повідомляє прес-служба МЗС Австралії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Уряд Тернбулла продовжує домагатися справедливості для жертв рейсу MH17. Ми надамо 50,3 млн дол. протягом чотирьох років, щоб підтримати голландське правосуддя щодо притягнення винних до відповідальності та допомогти близьким (жертв) взяти участь у судовому розгляді", - йдеться у заяві міністра закордонних справ Австралії Джулі Бішоп.

Згадане фінансування закладено у проект федерального бюджету Австралії на 2018-2019 роки, який днями внесла на розгляд парламенту урядова коаліція.

"Фінансування також передбачає продовження роботи посольства Австралії в Києві та додаткові ресурси для підтримки участі Австралії в обвинуваченні", - йдеться в бюджетних документах. 

Нагадаємо, літак "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній, який прямував із Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Унаслідок цього загинули 298 осіб.

Цензор.НЕТ неодноразово повідомляв про хід розслідування причин катастрофи "Боїнга" рейсу МН17, а також оприлюднив ексклюзивні фотографії ангара і фотографії елементів "Бук-М1-2", які фігурують у матеріалах кримінальної справи. Прокуратури Нідерландів та Австралії підготували вельми переконливу доказову базу. Зокрема, було встановлено, що елементи, які вразили "Боїнг", точно збігаються з начинкою бойової частини саме новітньої російської зенітної ракети "Бук-М1-2". Комплекс "Бук-М-1-2" був розроблений у 1997 році, поставлений на озброєння ЗС РФ у 1998-му і ніколи не поставлявся в Україну. Також незалежні експерти з Німеччини, Англії та Польщі, вивчили фрагменти уламків і склали свою думку: це частини російської ракети "Бук". Сучасна хімічна експертиза абсолютно точно встановила склад металу, виявила частки матеріалу обшивки і скла саме збитого лайнера, які пробивали ці елементи перш, ніж уразити людей.

У листопаді 2015 року Президент Петро Порошенко під час візиту до Нідерландів заявив, що Україна використовує членство в Радбезі ООН в розслідуванні трагедії "Боїнга" рейсу МН17.

У травні 2016 року австралійська юридична фірма LHD подала позов проти Росії і російського президента Володимира Путіна в Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) від імені родичів жертв "Боїнга" "Малайзійських авіаліній" рейсу MH17, збитого 17 липня 2014 роки над непідконтрольними Україні територіями східної частини країни. Позов, у якому РФ і В.Путін вказуються як відповідачі і який вимагає компенсацію $ 10 млн за кожного пасажира, був поданий 9 травня.

Восени минулого року Міжнародна слідча група (JIT*) представила висновки, згідно з якими малайзійський "Боїнг" був збитий ракетою "земля-повітря" з установки "Бук", яка стріляла з району донбаського містечка Сніжне (на той час перебувало під контролем "ДНР"). Слідча група представлена ​​п'ятьма країнами: Малайзія, Нідерланди, Бельгія, Австралія, Україна. Росія від участі в спільному розслідуванні групи відмовилася. 

Топ коментарі
+14
Еще всплывет боком российским силовикам это расследование. Жаль долго еще ждать финала но он неотвартимо приближается
показати весь коментар
10.05.2018 09:15 Відповісти
+9
На той час ті силовики хутко зникнуть на 2 метри під землю, якщо вже не зникли.
показати весь коментар
10.05.2018 09:21 Відповісти
+5
а испанский диспетчер не участвует? а биндеровский лётчик? Секелёв де твои вопли?
показати весь коментар
10.05.2018 09:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Еще всплывет боком российским силовикам это расследование. Жаль долго еще ждать финала но он неотвартимо приближается
показати весь коментар
10.05.2018 09:15 Відповісти
На той час ті силовики хутко зникнуть на 2 метри під землю, якщо вже не зникли.
показати весь коментар
10.05.2018 09:21 Відповісти
Добре, якщо разом із ****** під землю зникнуть.
показати весь коментар
10.05.2018 09:52 Відповісти
А это уже будет не важно. Важно, что вина будет возложена не на конкретных исполнителей, а на кремлевский режим и Роисю в целом.
показати весь коментар
10.05.2018 11:12 Відповісти
Держава заплатить. Нікуди вони не дінуться.
показати весь коментар
10.05.2018 15:41 Відповісти
до конца процесса еще появятся новые самолеты или пароходы, или подлодки... с правосудием тянучка - выхолащивается суть.
Но Божий суд неотвратим
показати весь коментар
10.05.2018 12:48 Відповісти
взагалі-то такі розслідування не мають терміну дії...
тобто все вірно робиться!
показати весь коментар
10.05.2018 09:24 Відповісти


через 150 лет наконец смело не побоятся сказать - почему упал самолёт...
и вот тогда фсё!

дрожите кацапы - неотвратимость близится!!!
патаму шо "тобто все вірно робиться!"...

*********... ©гов.лошадь
показати весь коментар
10.05.2018 09:51 Відповісти
а ти оптиміст!
150 років!!!
показати весь коментар
10.05.2018 09:54 Відповісти
да... про 150 я конечно погарячился... Австралія виділяє $50,3 млн на розслідування катастрофи МН17 - Цензор.НЕТ 1252

юношеский максимализм - хочется чтобы побыстрее...
показати весь коментар
10.05.2018 10:53 Відповісти
згадай/подивись)), скільки, щось подібне розслідували з лівійськими терористами в Локербі!
аргументи потрібні залізні для Суду!
показати весь коментар
10.05.2018 10:58 Відповісти
Германия по Версальскому договору (по итогам Первой мировой войны) последние выплаты в 2010 году сделала. Почти 100 лет. И никакие отмазки не прошли.
показати весь коментар
10.05.2018 13:41 Відповісти
путен и его шобла спокойно дошикуют свой век. Их дети, внуки и вся родня пристроена и обеспенчена на несколько поколений на Западе. А выплачивать будут другие...

ну и к чему это *********?..
показати весь коментар
10.05.2018 19:24 Відповісти
Сталин мечтал, чтоб его внуки топтали землю США с оружием в руках. Его мечта исполнилась. Как думаете, рад бы он был, увидав такое?
Австралія виділяє $50,3 млн на розслідування катастрофи МН17 - Цензор.НЕТ 7530
показати весь коментар
10.05.2018 19:52 Відповісти
та так тоже нельзя.
больных на голову везде хватает...
показати весь коментар
10.05.2018 20:32 Відповісти
а испанский диспетчер не участвует? а биндеровский лётчик? Секелёв де твои вопли?
показати весь коментар
10.05.2018 09:27 Відповісти
Несколько реальных свидетелей снимавших видео следования КацаПсинского Бука из РАБссии в Украину и назад на РАБссию,находятся под защитой Свидетеля.Им гарантирована безопасность и нехилое денежное вознаграждение от родственников погибших и просто частных лиц.
показати весь коментар
10.05.2018 09:43 Відповісти
ну и шо?...
это что то меняет?
свидетели не доживут - они умрут естественной смертью.
потому что все ссут сказать правду...
так же как и ссут говорить про Смоленский теракт...
показати весь коментар
10.05.2018 09:53 Відповісти
Давайте уже поскорее забьем гвоздь в крышку для кацапского царя...
показати весь коментар
10.05.2018 10:19 Відповісти
За такие деньги возможна явка з повинною.
показати весь коментар
10.05.2018 10:30 Відповісти
Уже не деньги выделять надо. Уже пора для кацапов веревку намыливать, а это гораздо дешевле будет.
показати весь коментар
10.05.2018 10:43 Відповісти
Идиоты конченные ,столько лет расследуют очевидные вещи!!!...А все потому ,что сцыкунят вердикт по паРаше окончательный вынести...вот и ищат лазейки ,как ее миновать....Иначе придется ********* окончательно личиком в гавно окунуть!...Лохи европедожопые!.....
показати весь коментар
10.05.2018 11:42 Відповісти
Я что-то стал сильно сомневаться в готовности европейцев по-настоящему щемить карлу. Вечно какие-то расплывчатые формулировки "если кто-то кое-где у нас порой..."
показати весь коментар
10.05.2018 12:17 Відповісти
Кое-кто у них порой

очень любит деньги...

Хоть песню пиши.
показати весь коментар
10.05.2018 13:43 Відповісти
Что поделаешь, капитал железо гнёт!
показати весь коментар
10.05.2018 14:41 Відповісти
лучше за эти деньги нанять моссад чтобы вычистить всю мразоту причастную, от расчета до хла
показати весь коментар
10.05.2018 12:21 Відповісти
По информации австралийского телеканала 9News, иск был подан еще 9 мая этого года. По данным агентства Fairfax Media, истцами выступают 33 человек из Австралии, Новой Зеландии и Малайзии с требованием выплаты по 10 миллионов долларов каждому истцу. В случае удачного исхода дела, отмечают СМИ, эти выплаты могут стать самой крупной компенсацией, связанной с авиационным происшествием - $330 млн.
Однако при этом Reuters уточняет, что получить подтверждение этой информации, а также комментарии юристов, агентству пока не удалось.===========================================================================
Странно, но в интернете, по происшествии 2-х лет, нет никаких сведений.
Брехня?
показати весь коментар
10.05.2018 12:36 Відповісти
лучше бы, кенгуру отдали, те, с большим умом, пристроили эту капусту.
показати весь коментар
10.05.2018 14:14 Відповісти
мда, евроидоров приходится тянуть, чтобы просто выполняли свои обязанности. Кстати, полтинник лимонов, это немалая сумма, сколько еврочинуш просто так попилят эти деньги?
показати весь коментар
10.05.2018 15:52 Відповісти
Они не просто так, а с *********** пафосом попилят. Чтоб весь мир ими восхищался и аплодировал...