10885 відвідувачів онлайн

Рада ЄС на рік продовжила санкції проти Росії за анексію Криму

Рада ЄС на рік продовжила санкції проти Росії за анексію Криму

Рада Європейського Союзу на рік продовжила санкції проти Росії за незаконну анексію Криму.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"18 червня 2018 року Рада продовжила обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя Росією до 23 червня 2019 року", - йдеться в повідомленні Ради ЄС, оприлюдненій на сайті інституції в понеділок.

Санкції, зокрема, містять заборони на імпорт в ЄС продуктів із Криму та Севастополя, інвестиції в Крим і Севастополь, що означає заборону для європейців або європейських компаній на придбання нерухомості на півострові, фінансування кримських компаній, а також заборону на надання послуг з постачання товарів .

"Ці заходи застосовуються до громадян ЄС і компаній, заснованим у ЄС. Їхня дія обмежена територією Криму та Севастополя", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, зазначені заходи передбачають заборони на послуги, пов'язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі; експорт низки товарів і технологій на півострів для транспортного, телекомунікаційного та енергетичних секторів, пов'язаних з розвідкою і видобутком нафти, газу та мінеральних ресурсів.

"Не слід надавати також технічну допомогу, посередницькі, будівельні або інженерні послуги, пов'язані з інфраструктурою в цих секторах", - додали в Раді ЄС.

Нагадаємо, раніше лідери країн "Великої сімки" засудили Російську Федерацію за анексію Криму і попередили, що будуть готові вводити нові санкції проти Москви, якщо цього вимагатимуть обставини.

Топ коментарі
+15
Совет ЕС на год продлил санкции против России за аннексию Крыма - Цензор.НЕТ 1387
показати весь коментар
18.06.2018 11:56 Відповісти
+13
Совет ЕС на год продлил санкции против России за аннексию Крыма - Цензор.НЕТ 7126 #СибирьНаш!
показати весь коментар
18.06.2018 12:01 Відповісти
+12
Совет ЕС на год продлил санкции против России за аннексию Крыма - Цензор.НЕТ 8529
показати весь коментар
18.06.2018 11:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Русофобію затєвают, фошизди!
показати весь коментар
18.06.2018 11:52 Відповісти
Санкции, в частности, включают запреты на импорт в ЕС продуктов из Крыма и Севастополя, инвестиции в Крым и Севастополь, что означает запрет для европейцев или европейских компаний на покупку недвижимости на полуострове, финансирование крымских компаний, а также запрет на оказание услуг по поставке товаров. Источник: https://censor.net/n3071970
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Дійсно є цьому приклад - Сіменс.
показати весь коментар
18.06.2018 11:52 Відповісти
Так надо не на Крым, а на Россию в целом накладывать такие санкции. Тогда и будет эффект.
показати весь коментар
18.06.2018 12:43 Відповісти
Совет ЕС на год продлил санкции против России за аннексию Крыма - Цензор.НЕТ 8529
показати весь коментар
18.06.2018 11:53 Відповісти
"Не следует предоставлять также техническую помощь, посреднические, строительные или инженерные услуги, связанные с инфраструктурой в этих секторах", - добавили в Совете ЕС. Источник: https://censor.net/n3071970
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
А керченський міст хто допомагав будувати?
показати весь коментар
18.06.2018 11:54 Відповісти
там из всего перечисленного нет ни одного пункта который бы сама Украина соблюдала, а не только мост
показати весь коментар
18.06.2018 11:59 Відповісти
Блин, значит война будет еще год однозначно
показати весь коментар
18.06.2018 11:54 Відповісти
так, ми повинні бути готові до того, що війна буде ще довго ( и не год) . і ми також повинні розуміти, що це буде при любому президенті.... тому що ху*ло не змінить своі імперські погляди ні в якому разі... А ще ми повинні навчитися жити з війною, бути згуртованими , тому що ціна нашоі безвідповідальності буде дорівнювати втраті краіни...
показати весь коментар
18.06.2018 16:46 Відповісти
Война будет до тех пор, пока паРаша не уберется с территории Украины. Но и это еще не все. Война будет до тех пор, пока паРаша не развалится, а ее осколки колонизируют. За все надо платить.
показати весь коментар
18.06.2018 16:46 Відповісти
Совет ЕС на год продлил санкции против России за аннексию Крыма - Цензор.НЕТ 7755
Петр Алексеевич - красавчег! если неон токто?
показати весь коментар
18.06.2018 11:55 Відповісти
Тарута.
показати весь коментар
18.06.2018 11:56 Відповісти
не смешно(
показати весь коментар
18.06.2018 11:58 Відповісти
Подивись на його рекламу, в Києві її достатньо.
показати весь коментар
18.06.2018 11:59 Відповісти
бачiв
рiдка нудота
показати весь коментар
18.06.2018 12:02 Відповісти
Если неон , то скалярия-юля...
показати весь коментар
18.06.2018 23:07 Відповісти
Совет ЕС на год продлил санкции против России за аннексию Крыма - Цензор.НЕТ 1387
показати весь коментар
18.06.2018 11:56 Відповісти
Совет ЕС на год продлил санкции против России за аннексию Крыма - Цензор.НЕТ 7126 #СибирьНаш!
показати весь коментар
18.06.2018 12:01 Відповісти
На прошлой неделе, в Финской прессе появилось сообщение: Экспорт Финляндии в Китай превысил экспорт Финляндии на кацапстан.

https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000005720621.html
показати весь коментар
18.06.2018 12:25 Відповісти
а патамуша ,сами- барані...)
Рада ЄС на рік продовжила санкції проти Росії за анексію Криму - Цензор.НЕТ 5893
показати весь коментар
18.06.2018 12:32 Відповісти
і як це виконується?
турбіни Сіменса) кацапи поставили в крисм і
міст даньські компанії будували/допомагали разом з українськими!
показати весь коментар
18.06.2018 11:59 Відповісти
он нам пригодится в украинскую кубань ездить
показати весь коментар
18.06.2018 12:04 Відповісти
та хто ж проти?! головне))), щоби встояв!
показати весь коментар
18.06.2018 12:11 Відповісти
все уже на год
кто там кричал что снимут
показати весь коментар
18.06.2018 12:03 Відповісти
О, а чего кацапы с ветки разбежались...?
показати весь коментар
18.06.2018 12:09 Відповісти
Обед, время кормежки😁
показати весь коментар
18.06.2018 12:32 Відповісти
Совет ЕС на год продлил санкции против России за аннексию Крыма - https://strana.ua/news/147021-ukraina-stala-pokupat-bolshe-rossijskikh-tovarov-hosstat.html Импорт российских товаров в Украину в январе-апреле 2018 года по сравнению с аналогичным периодом прошлого года вырос на 31%.
показати весь коментар
18.06.2018 12:18 Відповісти
Ну да, это тяжелейшие санкции, которые быстро скрутят всю экономику Крыма))) Особенно если не вспоминать про турбины Сименс, участие европейцев в строительстве моста, работающие в Симферополе Метро и Ашан... список можно долго продолжать.
показати весь коментар
18.06.2018 12:26 Відповісти
Ожидаемо, когда и сказать нечего.
показати весь коментар
18.06.2018 23:44 Відповісти
ты, мудило и манкурт, требуешь от страны, подвергшейся агрессии отрапортовать тебе, ушлепку, об улучшении жизни?
упал в раза полтора-два, как и в скрепной обосРашке. но та ведь вЯликая, живет с трубы и все такое. что же там все валится, убогий?
в Украине, после обвала, ВВП растет уже третий год темпами в два раза выше, чем на паРаше, украинцы вырвутся. а теперь, мразь, пшла нахер.
показати весь коментар
18.06.2018 23:17 Відповісти
Агрессия, говоришь? Дааа. Очень удобное оправдание! Даже для нелегальной добычи янтаря и вырубки карпатского леса! Но почему-то "агрессия" не мешает Украине наращивать импорт от агрессора, и иметь страстное желание и дальше зарабатывать на транзите агрессорского газа (что по любому подразумевает экономические отношения "агрессируемого" с "агрессирующим"!).
Да - выучи значее слова" манкурт", а потом употребляй, неуч. Забавно читать подобное от "человека" под американским флажком. Я то своих корней не забыл. Только вот они очень далеко от Украины.
показати весь коментар
19.06.2018 01:14 Відповісти
Рада ЄС на рік продовжила санкції проти Росії за анексію Криму - Цензор.НЕТ 7106
показати весь коментар
18.06.2018 15:31 Відповісти
санкціі потрібно не тільки продовжувати, але й збільшувати в обсязі.... бо у кацапів на них виробляється імунітет.... Тому Ціна крадіжки Криму для кацапстану має подвоюватись з кожним разом.... а таке продовження, це вже стає буденною справою ...
показати весь коментар
18.06.2018 16:37 Відповісти
В Канаді хочуть надати Україні зброю на $10 млн
Це - снайперські гвинтівки, приціли, кулемети С6, Рада ЄС на рік продовжила санкції проти Росії за анексію Криму - Цензор.НЕТ 4765 , протитанкові гранатомети Карл Густав, міномети, прилади нічного бачення.
показати весь коментар
18.06.2018 20:51 Відповісти
Таладна...Выфсефрете...Зативаите там эту...У нас чым-пион-***** и билея-ты фсе проданы...Эту русифобию зативаите...И снова засунули кынжал..За чито..Мы шебратия усем!!!
показати весь коментар
18.06.2018 20:55 Відповісти
Рада ЄС на рік продовжила санкції проти Росії за анексію Криму - Цензор.НЕТ 2783