8057 відвідувачів онлайн
12 331 42

Рада ухвалила закон про створення Вищого антикорупційного суду

Як повідомляє Цензор.НЕТ, за це рішення проголосували 265 народних депутатів.

Зазначимо, що цей закон є технічним, але необхідним для запуску процесу створення ВАКС.

Цим документом Рада доручає Кабінету Міністрів України вжити в межах компетенції заходи, пов'язані зі створенням ВАКС, а Державній судовій адміністрації України - заходи, необхідні для реалізації закону про створення цього суду.

Нагадаємо, 14 червня, закон про Антикорупційний суд набув чинності. Суд почне роботу після призначення не менше 35 суддів. Нагадаємо, в НАБУ заявили: через те, що Вищий антикорупційний суд не розглядатиме апеляційні скарги на вироки, винесені судами першої інстанції у справах Бюро, багато проваджень щодо топ-чиновників залишаються поза юрисдикцією ВАС і можуть уникнути покарання. НАБУ переконане, що апеляції на вироки у справах НАБУ та САП, винесені судами загальної юрисдикції, мають розглядатися в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду. Водночас, Єгор Соболєв заявив: "У підписаному Порошенком законі про Антикорупційний суд сфальсифіковано статтю про порядок апеляції". У відповідь у профільному комітеті ВР спростували звинувачення в замовчуванні правок у законі про ВАС, що стосуються апеляційного розгляду справ НАБУ.

Топ коментарі
+8
трактор мало собрать, трактор должен работать. поэтому ничего не произошло, приняли ради очередного кредита
показати весь коментар
21.06.2018 13:53 Відповісти
+7
Если бы я встретил на пляже Порошенко я бы подумал, что это белочка!
показати весь коментар
21.06.2018 14:23 Відповісти
+7
От, холєра. Який Ви, п.Кучеренку, стали, як зараз модньо казати, креативний. Та Ви ж в часи Ющенка були міністром ЖКГ. Що Ви особисто зробили для того, щоб по "воду" не треба було кудись звертатися? Зараз Ви тролите. А Ви такий самий примітивний совок. Просто зараз не при кориті.

І в нормальній країні "вода" -- це предмет договору "споживач_постачальник". Тобто комерційний комунальний рівень. До чого тут "порошенко" , яким би він не був огидним? Що міністер Кучеренко зробив для того, щоб проблема "води" в "жмеринці" не вирішувалася в Києві?
показати весь коментар
21.06.2018 14:24 Відповісти

Завантаження...