4636 відвідувачів онлайн
16 458 70

Януковича мали ліквідувати під час з'їзду в Харкові, - екс-охоронець Бернацький

Януковича мали ліквідувати під час з'їзду в Харкові, - екс-охоронець Бернацький

Президент-утікач Віктор Янукович збирався відвідати 22 лютого 2014 року "З'їзд депутатів всіх рівнів" у Харкові. Однак службою безпеки президента було ухвалено рішення скасувати відвідування з'їзду в зв'язку з інформацією про підготовку на нього замаху.

Про це розповів в Оболонському райсуді Києва екс-охоронець Януковича Сергій Бернацький, передає Цензор.НЕТ.

"Я потім поспілкувався з Павленком (екс-глави штабу СБ президента. - Ред.), він сказав, що до моменту його прибуття в Палац спорту, в залі вже перебували близько 200 осіб, які зайшли без допуску. Хто ці люди, сказати ніхто не міг. Він сказав, що серед цих людей є група, завдання якої ліквідувати президента під час з'їзду. А друга подібна група, сказав Павленко, була на вулиці. Тобто, якщо не спрацює основна, то повинна була спрацювати друга - резервна. Із застосуванням вогнепальної зброї, пляшок із запальною сумішшю. Найвразливіше місце – під час сідання в автомобіль", - розповів свідок.

Нагадаємо, зараз в Оболонському районному суді Києва відбувається 55-те засідання по суті у справі про держзрадуі пособництві ведення війни екс-президента-втікача Віктора Януковича.

Нагадаємо, Януковичу інкримінують три статті Кримінального кодексу України: ст. 111 (державна зрада), ст. 27, ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни); ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки).

На засіданні, 8 червня, суд заслухав екс-керівника штабу служби безпеки президента-втікача Володимира Павленка.

6 червня, через відеозв'язок допитували свідка з окупованого Криму Андрія Рапопорта.

На засіданні допитали Станіслава Шуляка - командувача Внутрішніх військ за часів президента-втікача.

3 і 4 травня свідчення дали кримчанин Андрій Никифоров, екс-начальник охорони "Межигір'я" Анатолій Кобилинський та екс-охоронець Януковича Дмитро Іванцов.

19 квітня було допитано екс-главу Генштабу України Юрія Ільїна, який проживає в окупованому РФ Криму. Після закінчення допиту суддя Дев'ятко оголосив про закінчення судового слідства та перехід до стадії судових дебатів, що викликало незгоду сторони захисту. Адвокат Віталій Сердюк заявив, що ще не допитані всі свідки сторони захисту і що суд виконує політичне замовлення. Пізніше адвокати Януковича викликали поліцію, заявивши, що в суді стався злочин проти екс-президента.

На 46-му засіданні суду давав свідчення екс-регіонал Михайло Добкін.

На 44-му засіданні відбувся допит експертів-лінгвістів з Київського інституту судових експертиз, а також заслухали клопотання сторони захисту.

На 41 та 43 засіданнях суд допитав учасників Антимайдану, мешканців окупованого РФ Криму Оксану Медієву та Валерія Луговського.

На 39-му засіданні, суд почав допит свідків сторони захисту. Свідчення дали екс-глава МЗС Леонід Кожара і співробітник "Украероруху" Андрій Чертков.

На 37-му засіданні суд закінчив допит свідків сторони обвинувачення. Останніми давали свідченняекс-посол України в РФ, постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, а також Президент України Петро Порошенко.

Стенограми допиту попередніх свідків сторони обвинувачення, включно із Секретарем РНБО Олександром Турчиновим, екс-прем'єром Арсенієм Яценюком, головою МВС Арсеном Аваковим та спікером ВР Андрієм Парубієм, читайте тут.

Раніше Янукович оголосив, що не братиме участі в судовому процесі у справі про державну зраду нібито через те, що результат цього процесу заздалегідь визначений, а також відкликав своїх адвокатів. Обвинуваченому держава надала безкоштовного адвоката Віталія Мешечека.

Безкоштовний адвокат Януковича підтримував ту саму лінію, що і платний захист: "Позиція попередніх адвокатів правова і правильна". Однак пізніше він заявив, що справа є дуже складною, і 17 серпня Оболонський райсуд Києва задовольнив його самовідвід. 21 серпня регіональний центр із надання безоплатної вторинної правової допомоги в Києві визначив новим адвокатом Віктора Януковича в справі про державну зраду Максима Гераська.

На 17-му засіданні, 26 жовтня, Януковичу було надано третього за рахунком безкоштовного адвоката - Ігоря Ляшенка, який вийшов зі справи після того, як на прохання обвинуваченого в процес повернулися його платні адвокати Віталій Сердюк, Ігор Федоренко та Андріана Фозекош.

Топ коментарі
+25
комуто нужен мученик иуда и предатель)))))
показати весь коментар
22.06.2018 11:04 Відповісти
+22
Так після важкої контузії яйцем все могло бути. Могли й помідорами розстріляти...
показати весь коментар
22.06.2018 11:11 Відповісти
+20
Януковича должны были ликвидировать во время съезда в Харькове, - экс-охранник Бернацкий - Цензор.НЕТ 9240
показати весь коментар
22.06.2018 11:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
комуто нужен мученик иуда и предатель)))))
показати весь коментар
22.06.2018 11:04 Відповісти
В «ЛНР» «приговорили» Порошенко к пожизненному заключениюЯнуковича должны были ликвидировать во время съезда в Харькове, - экс-охранник Бернацкий - Цензор.НЕТ 8103
показати весь коментар
22.06.2018 11:04 Відповісти
коцаби з усіх сил намагаються накачати здувшийся до рівня плінтусу рейтинг своєї агентури.
показати весь коментар
22.06.2018 11:36 Відповісти
Луганда "рулит"
показати весь коментар
22.06.2018 11:52 Відповісти
так пора выдать пэтра молодым республикам
показати весь коментар
22.06.2018 11:56 Відповісти
А в ДНР уже ла-Манш форсировали
показати весь коментар
22.06.2018 12:17 Відповісти
Была и третья группа. Там рядом кинотеатр Киев---отборные хлопцы засели. Но не судьба. До сих пор не выходят. Пеплом башку засыпают. Где и берут столько?
показати весь коментар
22.06.2018 21:57 Відповісти
наркомани ****** кацапськи))
показати весь коментар
22.06.2018 13:51 Відповісти
Тень на плетень. Ужаститки для малолетних.
показати весь коментар
22.06.2018 11:04 Відповісти
так надо же как то тянуть процесс,пока деньги с ЕС не заберет,а потом посмертно признают виновным
показати весь коментар
22.06.2018 11:07 Відповісти
Закидати яйцями хотіли?
показати весь коментар
22.06.2018 11:05 Відповісти
Ні- його хтіли люструвати!)))
показати весь коментар
22.06.2018 11:28 Відповісти
Люструвати хотіли внука Яника, він сам в інтрервью про це казав. Мабудь шоб прєрвать род януковичей
показати весь коментар
22.06.2018 12:19 Відповісти
о це поворот !
ці "процеси" створять з овоча іконку, на яку будуть дро--чить, половина України!
показати весь коментар
22.06.2018 11:08 Відповісти
Та ніхто б його не ліквідовував.
Достатньо подивитись на Сирію. Той самий план, але вже реалізований.
асад так само як і янік написав листа путіну з проханням воєнної допомоги в боротьбі з повстанцями.
путін не наважився бомбити Україну, захопив лише Крим і частину Донбасу, зате відігрався на Сирії.
показати весь коментар
22.06.2018 11:08 Відповісти
С такими как Янукович не надо разговаривать.
Таких надо валить сразу.
Естественно, со всем окружением.
показати весь коментар
22.06.2018 11:09 Відповісти
+100500!!!
показати весь коментар
22.06.2018 18:48 Відповісти
Да-да, слышали. Сначала убить, а потом сжечь заживо!
показати весь коментар
22.06.2018 11:09 Відповісти
зек . мастак на выдумки .а охранник шо ? холуй проплаченный
показати весь коментар
22.06.2018 11:11 Відповісти
Так після важкої контузії яйцем все могло бути. Могли й помідорами розстріляти...
показати весь коментар
22.06.2018 11:11 Відповісти
"В зале уже находились около 200 человек, которые зашли без допуска,среди этих людей есть группа, задача которой ликвидировать президента во время съезда. Вторая подобная группа, сказал Павленко, была на улице. То есть, если не сработает основная, то должна была сработать вторая - резервная" - то есть грубо говоря была толпа людей,подготовленных для ликидации Януковича и что дальше?Не смогли?Команды не было?Что это за бред вообще.....
показати весь коментар
22.06.2018 11:12 Відповісти
Та яйця у них були не тої системи!
показати весь коментар
22.06.2018 11:15 Відповісти
Янукович не приехал в Харьков. Он решил линять подальше.
показати весь коментар
22.06.2018 11:53 Відповісти
Он в Харькове был, 22 февраля, но он не поехал на "малину".
показати весь коментар
22.06.2018 11:56 Відповісти
на охраняемый объект, страху побольше надо нагнать, памперсная компания перед охраной в долгу не останется
показати весь коментар
22.06.2018 11:57 Відповісти
"Кто эти люди, сказать никто не мог. Он сказал, что среди этих людей есть группа, задача которой ликвидировать президента во время съезда." - если никто не знал, кто эти люди, то откуда было известно, какая у них задача?!

"Астанавитесь!"(с)
показати весь коментар
22.06.2018 11:13 Відповісти
Если бы хотели убрать - убрали бы, а так это фейк
показати весь коментар
22.06.2018 11:14 Відповісти
в пенькобежца стрЫляли? или хотели стрЫлять?
показати весь коментар
22.06.2018 11:15 Відповісти
Януковича должны были ликвидировать во время съезда в Харькове, - экс-охранник Бернацкий - Цензор.НЕТ 9240
показати весь коментар
22.06.2018 11:15 Відповісти
Двести "ликвидаторов", вооруженных бутылками с зажигательной смесью!? Феерический бред для ватников и роспропаганды.
показати весь коментар
22.06.2018 11:15 Відповісти
Ну, одним яйцем Януковича вбити важко, а от якщо двомастами!? Та ще надворі 200!! )))
показати весь коментар
22.06.2018 11:18 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=oowdk2Xqhbg янукович и венок

Януковича мали ліквідувати під час з'їзду в Харкові, - екс-охоронець Бернацький - Цензор.НЕТ 7905
показати весь коментар
22.06.2018 11:17 Відповісти
Януковича мали ліквідувати під час з'їзду в Харкові, - екс-охоронець Бернацький - Цензор.НЕТ 1148
показати весь коментар
22.06.2018 11:50 Відповісти
Не щастить людині з хвойними.
Спочатку віночок, потім йолка )))
показати весь коментар
22.06.2018 11:50 Відповісти
Кожного разу зазнаю поразки з підливою від цієї гіфки
показати весь коментар
22.06.2018 13:24 Відповісти
Моя улюблена гіфка.
Можна годинами дивитись і зловтішатись )))
показати весь коментар
22.06.2018 13:26 Відповісти
страдалец... жертва......ЛеГеБТимный
показати весь коментар
22.06.2018 11:17 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=PP-8j1uM2TQ Янукович и яйцо

Януковича мали ліквідувати під час з'їзду в Харкові, - екс-охоронець Бернацький - Цензор.НЕТ 3532
показати весь коментар
22.06.2018 11:19 Відповісти
Архивы РАБссии хранят много секретов об Семемейке Индюковичей начиная с Первой Мировой войны...,там меого чего интересного нарыл руцкий писатель автор "Молодой гвардии "Александр Фадеев.Особняков стоит повесть "Полесский палач" которую Александр Александрович не успел закончить про деда Витьки Индюка.То ли сам застрелился то ли застрелили писателя в 1956 году,тайна сия покрыта Мраком,что и всё советское Дерьмо...
показати весь коментар
22.06.2018 11:23 Відповісти
судова тяганина на руку зеку....сподіваються що влада зміниться і процес закриють
показати весь коментар
22.06.2018 11:28 Відповісти
ще була 3-тя резервна група...чи то перша...
вона мала спочатку монтажні піну вдути в сраку януковичу, потім коли в нього почався епілептичний припадок згвалтувати його, а після цього розіпяти в трусиках на дошці оголошень

інфа 100%
показати весь коментар
22.06.2018 11:29 Відповісти
Невеличкий апдейт інфи (рептилоїд-куратор щойно ретранслював) - спочатку снігурів туди запхати, а потім вже вдути монтажну піну.
показати весь коментар
22.06.2018 13:27 Відповісти
консервація "на зиму")))
показати весь коментар
22.06.2018 13:36 Відповісти
Украинские спецслужбы вчера поймали РАБссиянского Хмыря по кличке "Святой",который помогал обстреливать украинские позиции Хмырю Михаилу Пореченкову в 2014 году...,попался крысенш...
показати весь коментар
22.06.2018 11:40 Відповісти
22 февраля 2014 года Янукович сообщил в интервью одному из харьковских телеканалов - "В Киеве по моей машине стреляли. Но у меня нет страха... Меня охватывает ответственность за страну". На судебном заседании кто либо свидетельствовал с охраны Януковича про этот эпизод?
показати весь коментар
22.06.2018 11:55 Відповісти
Янык пули не боялся . другое дело яйца
показати весь коментар
22.06.2018 11:58 Відповісти
И венки.
показати весь коментар
22.06.2018 13:28 Відповісти
ага Зорян проник в зал а Шкиряк ждал на улице
показати весь коментар
22.06.2018 11:57 Відповісти
Зорян и Шкиряк тогда еще не были знакомы друг с другом!
показати весь коментар
22.06.2018 13:58 Відповісти
Недостреленный значит...?? Ну да ладно...значит будет повешенным.....
показати весь коментар
22.06.2018 11:58 Відповісти
Кстати, где Овощ? Наверное уже принял фиолетовую окраску от бухла.
показати весь коментар
22.06.2018 12:05 Відповісти
...разве что сами охранники должны были грохнуть.
показати весь коментар
22.06.2018 12:22 Відповісти
"Януковича должны были ликвидировать во время съезда в Харькове" - кто помешал ликвидировать Януковича?
показати весь коментар
22.06.2018 12:23 Відповісти
Мы уже слышали. Сначала его хотели расстрелять, а потом сжечь заживо.
показати весь коментар
22.06.2018 12:24 Відповісти
Мы уже слышали. Сначала его хотели расстрелять, а потом сжечь заживо.
показати весь коментар
22.06.2018 12:24 Відповісти
В "афигительных историях" ватников,
место "распятого рюського мальчика" занял "расстрелянный овощной Гарант"!!!
показати весь коментар
22.06.2018 12:42 Відповісти
В харькове его могли ликвидировать 10 лет назад....но получилось наоборот ликвидировали Кушнаря
показати весь коментар
22.06.2018 12:46 Відповісти
Голівуд відпочиває...а Тарантіно нервово курить та заздрить,що не має прав на екранізацію.Золота пальмова гілка гарантована була б,не кажучи вже про Оскар...
показати весь коментар
22.06.2018 12:56 Відповісти
Лукавят...."Ликвидировать" шапкокрада, на тот момент ,-голубая мечта кремлевской банды! (Украинцам он нужен был для суда !) И в зале ,где организовали шабаш сторонников уйла,вполне могли быть исполнители. Пахану намекнули и он дрыснул...
показати весь коментар
22.06.2018 12:58 Відповісти
Он должен был ликвидирован намного раньше, просто треснул презерватив...
показати весь коментар
22.06.2018 13:03 Відповісти
Тогда был не презерватив, а резиновое изделие №2.

Януковича мали ліквідувати під час з'їзду в Харкові, - екс-охоронець Бернацький - Цензор.НЕТ 9083
показати весь коментар
22.06.2018 13:31 Відповісти
Не, те были в сереньких бумажных упаковочках. В Киеве была фабрика, "Красный резинщик".
показати весь коментар
22.06.2018 14:13 Відповісти
))) да-да. В контексте продукции название "Красный резинщик" звучит двусмысленно
показати весь коментар
22.06.2018 14:24 Відповісти
Януковича мали ліквідувати під час з'їзду в Харкові, - екс-охоронець Бернацький - Цензор.НЕТ 6172
показати весь коментар
22.06.2018 13:59 Відповісти
моссад ?
ми7 ?
цру ?

на такое чмо бы просто не тратили силы.
а еслиэто хотелис делать украинцы... то.. ну что ж.. отличная оценка работы...
он гробил сотни тысяч, ответ не должен был заставлять себя ждать.
показати весь коментар
22.06.2018 16:07 Відповісти
Фейк 100000%!
Но жаль, что не нашлось хотя бы одного человека, чтоб эту сволочь прибил нах...
показати весь коментар
22.06.2018 17:54 Відповісти
кой был зек презик такая у него и охрана
стадо имбецилов с пушками
серега, ты еще про дивизии правого сектора с гранатометами забыл рассказать
показати весь коментар
22.06.2018 18:53 Відповісти
Надо же, готовилось покушение - больной перед смертью таки потел.
показати весь коментар
23.06.2018 00:14 Відповісти