Масове отруєння у фастфуді Львова: кількість постраждалих зросла до 29 осіб

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Кореспондент", за даними Департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА, всього було госпіталізовано 27 осіб.
З 27 госпіталізованих із Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні вже виписали вісім, в стаціонарі досі перебувають 19 осіб. Двоє відмовилися від госпіталізації і зараз на амбулаторному лікуванні.
Нагадаємо, 13 липня у фаст-фуді в центрі Львова отруїлися дев'ятеро людей. Всі постраждалі харчувалися в закладі Tоmash Kebab, який розташований на вулиці Куліша.
Топ коментарі
+2 Привет
показати весь коментар
17.07.2018 10:55 Відповісти Посилання +2 Ksenia VB
показати весь коментар
17.07.2018 11:12 Відповісти Посилання +1 Николай Петров #110572
показати весь коментар
17.07.2018 10:29 Відповісти Посилання