5509 відвідувачів онлайн
4 669 14

Масове отруєння у фастфуді Львова: кількість постраждалих зросла до 29 осіб

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Кореспондент", за даними Департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА, всього було госпіталізовано 27 осіб.

З 27 госпіталізованих із Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні вже виписали вісім, в стаціонарі досі перебувають 19 осіб. Двоє відмовилися від госпіталізації і зараз на амбулаторному лікуванні.

Нагадаємо, 13 липня у фаст-фуді в центрі Львова отруїлися дев'ятеро людей. Всі постраждалі харчувалися в закладі Tоmash Kebab, який розташований на вулиці Куліша.

Топ коментарі
+2
Более того...то что продают под названием "шаурма"..к еде не имеет ни какого отношения....
показати весь коментар
17.07.2018 10:55 Відповісти
+2
ой не кацапу тут знаки оклику ставити...
показати весь коментар
17.07.2018 11:12 Відповісти
+1
Бы-д-ло, не-х-у-й жрать всякую х-у-й-н-ю.
показати весь коментар
17.07.2018 10:29 Відповісти

Завантаження...