МЗС Німеччини: "Європа не дозволить президенту Трампу себе залякати"
Європа не дозволить президенту США Дональду Трампу залякати себе в питанні імпортного мита.
Як передає Цензор.НЕТ, про це Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас написав у Twitter.
"Ніхто не може бути зацікавлений у каральних (Митних. - Ред.) тарифах, адже внаслідок цього програють усі. Європа не дозволить президенту Трампу себе залякати. Як тільки ми це зробимо, нам доведеться пережити повторення такого ставлення і в майбутньому", - написав Маас.
Keiner kann ein Interesse an Strafzöllen haben, denn am Ende werden dabei alle verlieren. Europa wird sich auch nicht von Präsident Trump bedrohen lassen. Wenn wir das einmal tun, werden wir uns in Zukunft öfter mit solchen Verhaltensweisen auseinandersetzen müssen. #EuropeUnited
— Heiko Maas (@HeikoMaas) 24 июля 2018 г.
Все фантазии от толерантности, о женитьбе 3,14дарасов - всё было хорошо когда за них заступалась Америка. А теперь, ребята - сами, сами, сами...
P.S. Запугать то себя может США они и не позволят, но вот иметь себя России, куда путин хочет и когда хочет, они уже давно разрешили.