11927 відвідувачів онлайн
3 490 20

Словенська компанія починає будівництво сонячної електростанції в Житомирі

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомили в Посольстві Республіки Словенія в Україні.

"За результатами проведеного тендеру на виконання комплексу робіт з розробки проектно-кошторисної документації, а також будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт зі встановлення сонячної електростанції потужністю 10,79/9,35 МВт у межах міста Житомира перемогла словенська компанія Riko d.o.o.", - йдеться у повідомленні.

Це вже другий проект, який реалізовуватиме Riko d.o.o. в Житомирі. Раніше ця словенська компанія перемогла у відкритому тендері Світового банку та підписала угоду з КП "Житомирводоканал" на реалізацію проекту підготовки питної води та реконструкції насосної станції питної води міста Житомир.

Зазначається, що встановлення сонячної електроенергії відбудеться також за фінансової підтримки уряду Словенії та є важливим етапом домовленостей між президентами Республіки Словенія та України щодо поглиблення двосторонньої співпраці та впровадження ефективних механізмів державної підтримки проектів у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних джерел енергії.

Церемонія підписання контрактної угоди між Riko d.o.o. та житомирським КП "Центр інвестицій" відбудеться 30 липня 2018 року в Києві.

У Посольстві Словенії нагадують, що Riko d.o.o. - провідна словенська компанія, яка здобула міжнародне визнання у сфері розробки, проектування важливих комплексних рішень та будівництва ефективних та екологічних інфраструктурних проектів у різних галузях, таких як енергетика, охорона довкілля та логістика.

Топ коментарі
+3
А где же украинские компании?
как где - полагаю не плохо живут на откатах или на продаже полезных ископаемых.
показати весь коментар
25.07.2018 17:22 Відповісти
+2
В северной, центральной и западной Украине не достаточно среднегодового солнца для солнечных електростанций. Ето все не рентабельно значит будет дотироваться из карманов простых украинцев. В Украине самые дорогие в мире откаты собственникам так называемой зеленой енергии. Скажите имя заказчика? Не Ахметов случайно?
показати весь коментар
25.07.2018 16:58 Відповісти
+2
Тепер житомирці будуть платити за світло по "зеленому" тарифу?
Уже не знают как еще ободрать народ - кол солнечных дней в Житомире около 16 в месяц.

Эл энергию АЭСи ТЭС будут продавать по цене зеленой. Лапша на уши...
Срочно надо менять правительство.
показати весь коментар
25.07.2018 17:20 Відповісти

Завантаження...