Словенська компанія починає будівництво сонячної електростанції в Житомирі

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомили в Посольстві Республіки Словенія в Україні.
"За результатами проведеного тендеру на виконання комплексу робіт з розробки проектно-кошторисної документації, а також будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт зі встановлення сонячної електростанції потужністю 10,79/9,35 МВт у межах міста Житомира перемогла словенська компанія Riko d.o.o.", - йдеться у повідомленні.
Це вже другий проект, який реалізовуватиме Riko d.o.o. в Житомирі. Раніше ця словенська компанія перемогла у відкритому тендері Світового банку та підписала угоду з КП "Житомирводоканал" на реалізацію проекту підготовки питної води та реконструкції насосної станції питної води міста Житомир.
Зазначається, що встановлення сонячної електроенергії відбудеться також за фінансової підтримки уряду Словенії та є важливим етапом домовленостей між президентами Республіки Словенія та України щодо поглиблення двосторонньої співпраці та впровадження ефективних механізмів державної підтримки проектів у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних джерел енергії.
Церемонія підписання контрактної угоди між Riko d.o.o. та житомирським КП "Центр інвестицій" відбудеться 30 липня 2018 року в Києві.
У Посольстві Словенії нагадують, що Riko d.o.o. - провідна словенська компанія, яка здобула міжнародне визнання у сфері розробки, проектування важливих комплексних рішень та будівництва ефективних та екологічних інфраструктурних проектів у різних галузях, таких як енергетика, охорона довкілля та логістика.
как где - полагаю не плохо живут на откатах или на продаже полезных ископаемых.
Уже не знают как еще ободрать народ - кол солнечных дней в Житомире около 16 в месяц.
Эл энергию АЭСи ТЭС будут продавать по цене зеленой. Лапша на уши...
Срочно надо менять правительство.