10644 відвідувача онлайн

Створення помісної церкви - це більше ніж політика, - Клімкін

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Twitter.

Міністр зазначив: "Створення єдиної помісної церкви не буде простим, але це стане справою кожного, незалежно від релігійних, національних або інших ознак. Це більше ніж політика, це наша духовна незалежність та ідентичність. Подумайте, що кожен може для цього зробити, не судіть відсторонено".

Нагадаємо, 17 квітня Президент України Петро Порошенко заявив про те, що ухвалив рішення звернутися до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням видати томос про автокефалію Української помісної церкви.

18 квітня він зустрівся із предстоятелем православних церков України та офіційно прийняв для передачі Вселенському патріарху Варфоломію Звернення про надання Українській церкві томосу про автокефалію з підписами всіх архієреїв, які підтримали це рішення.

Українська православна церква Київського патріархату закликала УПЦ Московського патріархату підтримати зусилля з канонічного визнання Вселенським патріархом української церковної незалежності.

Зі свого боку, представник УПЦ МП, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ протоієрей Микола Данилевич заявив, що спроба створення Української помісної автокефальної церкви не дасть результату.

19 квітня Верховна Рада підтримала звернення Президента Петра Порошенка до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Українській православній церкві автокефалії.

22 квітня Порошенко повідомив, що Вселенський патріархат розпочав розгляд прохання України.

Топ коментарі
+10
На благо все, что послужит обьединению Украинцев которого сейчас нет. Но вопрос обьединения,формируется на уровне сознания множества людей проживающих на одной территории именуемой ими Родина, а это процесс сложный и длительный. И во многих засела занозой рабская мысль, что кто то за них, а не они сами , должен решить эту проблему.
показати весь коментар
28.07.2018 20:10 Відповісти
+9
Зараз з'являться прихильники РПЦ з дебільний обличчями і почнуть всіх обливати лайном.
показати весь коментар
28.07.2018 20:15 Відповісти
+6
есть липецкий рошен а Хозяина нет. Над мной живут две соседки,две подружки.Так они выходят курить на лестницу. И на мою площадку окурки бросают, падлы.Сколько раз в цензор писал, а толку нет. Нет Хозяина.
показати весь коментар
28.07.2018 20:28 Відповісти

Завантаження...